10. výročí Certifikátů výjimečnosti ocenilo ikony českého průmyslu

Certifikaty Výjimečnosti

TÜV SÜD Czech, vedoucí společnost v oblastech inspekce, certifikace, testování a vzdělávání v ČR, již podesáté představila firmy dlouhodobě usilující o zlepšování svých služeb, procesů nebo výrobků, kterým slavnostně předala Certifikáty výjimečnosti. Tato ocenění udílela v návaznosti na kampaň Listopad – Měsíc kvality v České republice. Certifikáty byly slavnostně předány v pražské restauraci Mlýnec.

Certifikát výjimečnosti propůjčuje TÜV SÜD Czech českým firmám napříč všemi oblastmi průmyslu a služeb již desátým rokem. Podmínkou pro jeho získání je úspěšné absolvování vícenásobného prověřování služeb, procesů nebo výrobků. Oceněná firma tedy musí být držitelem více certifikačních dokumentů, které garantují, že usiluje o neustálé zlepšování své výroby či přístupu k zákazníkům, zaměstnancům nebo životnímu prostředí.

V roce 2016 byl Certifikát výjimečnosti propůjčen celkem 17 společnostem. Mezi nové držitele ocenění patří například Husqvarna Manufacturing CZ s.r.o., Madeta a.s., MICo s.r.o., TATSUNO EUROPE a.s., UNICORN SYSTEMS, Vitana a.s. nebo Zetor Traktors a.s. Program Měsíce kvality navazuje na celoevropskou iniciativu Evropského týdne kvality.

tuvcertifikaty2016foto
Slavnostního předávání Certifikátů výjimečnosti se zúčastnili zástupci oceněných společností (AFSI Europe s.r.o., MADETA a. s., Messer Technogas s.r.o., Promens a.s., PROMUS KATOWICE – organizační složka, RICOH Czech Republic s.r.o., ROUČKA SLÉVÁRNA, a.s., TATSUNO EUROPE a.s., Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o., Unicorn Systems a.s., VITANA, a.s., ZETOR TRACTORS a.s.) a TÜV SÜD Czech.

„Pro nás je rok 2016 mimořádný na mnoha frontách – slavíme totiž 150 let existence naší společnosti TÜV SÜD. O to více jsem potěšen, že letos můžeme jubilejně, podesáté, ocenit firmy, pro které je kvalita hodnotou a řízení kvality ústředním pilířem podnikání. Zároveň skutečnost, že mezi sebou máme ikony českého průmyslu, jakými jsou Madeta, Vitana, nebo Zetor, mi dává jistotu, že kvalita českých výrobků a služeb zůstává na špičkové celosvětové úrovni. Pokud v dnešním světě chceme společně uspět na českém a globálním trhu, je to směr, kterého bychom se měli držet,“ komentoval událost Oleg Spružina, generální ředitel TÜV SÜD Czech a ředitel středoevropského klastru TÜV SÜD Česko – Polsko – Slovensko.

tuvcertifikaty2016
Generální ředitel TÜV SÜD Czech, Ing.Oleg Spružina při krájení dortu