26. Reprezentační slavnosti piva Tábor

pivo Tábor

Praha. Společnost TÜV SÜD Czech se stala již tradičně partnerem Reprezentačních slavností piva a minerálních vod v Českých Budějovicích, kde se 1.- 6. února 2016 koná jejich 26. ročník.
Více než 200 pivovarů bude usilovat o získání prestižní Zlaté pivní pečetě v 29 kategoriích.

Z hlediska účasti pivovarů v odborné degustační soutěži jsou Slavnosti piva v Českých Budějovicích nejprestižnější akcí svého druhu v České republice. Počet zájemců o účast v prestižní soutěži o Zlatou pivní pečeť mezinárodně roste. Na 26. Mezinárodním pivním festivalu se prezentují světoznámé nadnárodní pivovarnické koncerny, středně velké tuzemské pivovary, menší řemeslné pivovary a minipivovary jak z České
republiky, tak ze zahraničí. Součástí tohoto ročníku je více než 60 pivovarů nejen z České republiky a více než 300 piv na čepu přímo v pavilonu.

Odborné degustace jsou přísně anonymní. Oficiální garance výsledků světově renomovanými odbornými autoritami, mezi něž patří TÜV SÜD, dlouhodobě dodává soutěži nadstandardní míru respektu, objektivity a důvěryhodnosti.
„V rámci slavností piva v Českých Budějovicích dohlížíme na celý průběh degustačních soutěží a poskytujeme tak z pozice nezávislé třetí strany garanci objektivity a platnosti dosažených výsledků. Jsme rádi, že svým know-how a zkušenostmi můžeme přispět k prestiži a hodnověrnosti soutěže.“ vysvětluje Milan Kroutil, Manažer pro oblast potravinářství a zemědělství TÜV SÜD Czech.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen vítězům odborných degustačních soutěží proběhne v sobotu 6. února 2016 v 18 hodin v multifunkčním pavilonu T, Výstaviště v Českých Budějovicích.

Více informací k 26. ročníku Slavností piva získáte na stránkách: www.pivnipecet.cz.