4 dobré důvody pro firemní zápůjčky automobilů od ADIV Lease

ADIV

Firemní flotily menších a středních strojírenských firem trpí dvěma zásadními problémy. V prvé řadě to je stáří vozu, které se podle některých studií odhaduje v České republice na 5 až 10 let v průměru průmyslového segmentu. Stáří vozů ve firmách většinou závisí na prosperitě a velikosti firem. Dalším problémem je časté střídání řidičů v referentských vozidlech a tím i chybějící kontinuita zpětné vazby o technickém stavu vozidla. Menší a střední firmy nemají prostředky ani personální kapacity na vlastní “dopravu”, resp. na samostatnou organizační jednotku, která se stará o pravidelný servis vozidel, pravidelnou údržbu, nutné opravy, čištění interiéru a podobné věci. Nejčastěji se tyto záležitosti řeší až v případě problémů s vozem, a to v běžném autoservisu. Je pochopitelné, že tím trpí nejen technický stav vozidel, ale také jejich vzhled navenek i uvnitř.

Tento stav je důsledkem finančních limitů a řada firem prostě nemá dostatek prostředků pro častější obměnu vozového parku. Jsou však situace, kdy starší model auta s nižší spolehlivostí a nepříliš reprezentativním vzhledem představuje mnohem větší problém než v běžném každodenním provozu.

1. Reprezentace na důležitém obchodním jednání
Auto patří k image podnikatele a firmy, ať už se nám to líbí nebo nikoli. Pokud se chce firma prezentovat jako úspěšný a schopný obchodní partner, asi o tom nikoho nepřesvědčí starým automobilem, a tím spíše pokud je navíc v nedobrém stavu již na první pohled. S takovým vozem jet na důležitou obchodní schůzku je handicap, který od počátku znevýhodňuje postiženou firmu a v praktických dopadech mívá negativní vliv na uzavřené dohody, na výši sjednané ceny nebo na podmínky kontraktu.

2. Dlouhá služební cesta
Obchodní cesta na delší vzdálenosti sebou nese rizika poruch a platí přímá úměra mezi stářím vozu, resp. počtem najetých kilometrů a pravděpodobností, že buď automobil nedorazí včas do cíle nebo dokonce nedorazí vůbec. Zástupce firmy pak místo přemýšlení nad kontraktem řeší obavy z problémů s automobilem. Pokud se vůz na cestě opravdu pokazí, čeká ho místo důležité práce pro firmu odtah, čekání na opravu, zajišťování náhradního vozidla a tak podobně. Kromě čisté ztráty času a pozdním příjezdu na schůzku se navíc firma opět ukáže v nedobrém světle před svým obchodním partnerem.

3. Servis pro zahraničního hosta
Přes 84% strojírenské produkce České republiky je určeno pro vývoz za hranice. Stává se proto čím dál tím častěji, že do českých firem přijíždějí obchodní partneři z jiných zemí a je věcí dobrých vztahů a rozumné taktiky se o hosta dobře postarat. A “dobře postarat” znamená zajistit mu nejen příjemný pobyt, ale jistý komfort, ke kterému bezesporu paří i vhodný způsob dopravy, pokud host přiletí letadlem nebo přijede vlakem. Naprostým základem je alespoň zajištění zápůjčky automobilu na dobu pobytu, ale komfortní péče o obchodního partnera znamená zajistit mu asistovaný odvoz z letiště nebo z nádraží do hotelu. Hostu pak lze zapůjčit firemní vůz s řidičem nebo bez, pokud má firma automobil ve vhodném stavu k dispozici. Ale co když nemá?

4. Doprava materiálu nebo zařízení
Nákladní doprava je samostatná kategorie, ale někdy je třeba vyřešit servisní zásah u klienta nebo dopravit menší množství materiálu nebo nějaké zařízení či přístroje, pro které je sedan nevhodným řešením a jako optimální se jeví praktičtější kombi nebo crossover, který má pro těžší náklad vhodněji optimalizované tlumiče i dostatečný prostor pro náklad.

Jak tyto 4 situace vyřešit?
Výše uvedené situace lze vyřešit vypůjčením vozu v autopůjčovně. Na trhu je řada firem, které takové služby nabízejí, ale jejich kvalita bývá různá. Autopůjčovna ADIV Lease s.r.o. se od nich liší především prvotřídním stavem nabízených automobilů, které vždy bývají mladší 12ti měsíců, mají vždy vyčištěné a desinfikované interiéry s antialergenní úpravou, důkladně umytou karoserii, dálniční známku a v nabídce doplňků je i pro klienta výhodné havarijní připojištění.

autopůjčovna ADIV
Flotila vozidel ADIV Lease s.r.o. obsahuje automobily Škoda Fabia, Rapid, Octavia, Superb a Yeti, a to jak v provedení sedan nebo liftback, tak v provedení kombi. Všechny vozy jsou ve 100%ním stavu a je pamatováno i na poskytnutí náhradního vozidla v případě nehody nebo zcizení.
Autopůjčovna ADIV
Kde si můžete vozidla půjčit?
Společnost ADIV Lease s.r.o. má pobočky v Ostravě, Brně a Opavě, ale dokáže přistavit vůz i do Prahy. Pokrývá tedy nejen tato 3 česká města, ale v rámci dostupnosti i přilehlé regiony. Pro strojírenské firmy a nejen pro ně, představují služby autopůčovny ADIV Lease s.r.o. ideální řešení výše uvedených situací, ale firma nabízí i dlouhodobé zápůjčky. Seriozní přístup, rozumné ceny a kvalita služeb na nejvyšší úrovni.

ADIV – vždy nové* auto v perfektním stavu k dispozici

Volejte 800 45 45 45

 
ADIV inzerat
Kontaktní informace:
ADIV Lease s.r.o.
www.adiv-lease.cz
E-mail: leasing@adiv.cz
Tel: 800 45 45 45

Uložte si naše číslo do mobilu, může se vám hodit…

QR ADIV

* všechny zapůjčované vozy jsou mladší 12ti měsíců.