Zájem o ocelářský veletrh STAINLESS Brno roste

Již potřetí se na brněnském výstavišti chystá specializovaný veletrh korozivzdorných ocelí. STAINLESS 2013 se uskuteční v termínu 14. až 15. května 2013 jako nejvýznamnější oborová prezentace ve střední Evropě.

Dějištěm veletrhu se poprvé stane pavilon F, který je již v půlročním předstihu z velké části zaplněn. Veletrh je určen především specialistům z ocelářského průmyslu a jejich obchodním partnerům.

Velký zájem o účast – rezervujte si výstavní plochu co nejrychleji!

O účast na sedmém ročníku veletrhu STAINLESS je již v předstihu velký zájem. Více než půl roku před zahájením si rezervovalo výstavní plochu již 90 vystavovatelů. Nechybějí mezi nimi lídři oboru jako APERAM Stainless Services & Solutions Germany, ThyssenKrupp Nirosta, Marcegaglia, Montanstahl a další. Přihlášky k účasti již dorazily z deseti zemí, nejpočetnější zastoupení zatím mají Německo, Itálie a Indie.

Pavilon F je již z velké části zaplněn, nabídka nejlépe umístěných stánků se zmenšuje každým dnem. Chcete-li si vybrat co nejlepší umístění , s přihláškou již raději neváhejte.

Vyplňte prosím přihlášku k účasti, která je k dispozici ZDE.

Seznam vystavujících firem a rezervovaných výstavních ploch naleznete ZDE.

Přínos pro vystavovatele

Jedinečnost veletrhu STAINLESS spočívá v jeho úzkém oborovém zaměření. Navštěvují jej výhradně registrovaní odborníci, profesionálové z oboru korozivzdorných a ušlechtilých ocelí. Díky tomu je účast pro vystavovatele vysoce efektivní a mohou během dvou dnů absolvovat desítky jednání s potenciálními obchodními partnery z celého regionu. Firmy získají nové kontakty jak z České republiky a Slovenska, tak z mnoha další zemí, např. Maďarska, Polska, Německa, Itálie, Turecka i arabských zemí. Veletrh je pro vystavovatele opravdovou branou do střední Evropy.

Ohlédnutí za STAINLESS 2011 – 133 vystavovatelů z 16 zemí

Veletrh STAINLESS má v brněnském veletržním kalendáři výjimečné postavení. Jde o setkání specialistů z oblasti korozivzdorných a ušlechtilých ocelí, které se koná vždy jednou za dva roky. V Evropě se konají pouze dva takto úzce specializované veletrhy a v regionu střední a východní Evropy STAINLESS nemá konkurenci. Proto mezi účastníky převládá zahraniční klientela. Na posledním ročníku v květnu 2011 vystavovalo 133 firem ze 16 zemí a podíl zahraničních vystavovatelů dosáhl 78 %. Mezi 1032 registrovanými návštěvníky bylo 29 % zahraničních a přijeli z 28 zemí tří kontinentů.

Závěrečná zpráva ze Stainless 2011 ZDE.

Více informací na www.bvv.cz/stainless

Pro zvetšení si kliknete na obrázek