ABB představuje portfolio produktů a služeb pro robotiku a automatizaci výroby ve virtuálním showroomu

Divize ABB Robotics and Factory Automation nyní nabízí možnost prozkoumat celé své portfolio produktů a služeb 24/7 ve virtuálním showroomu. Díky jednoduché navigaci a pouhými několika kliknutími se uživatelé mohou ponořit do různých místností – od aplikací, jako je lakování a svařování, přes produktové segmenty, jako je rozšířené portfolio kolaborativních robotů, až po sektory, jako je balení a logistika.

abb robotics

Animace, videa a interaktivní grafika s rotací o 360 stupňů nabízí uživatelskou zkušenost podobnou návštěvě fyzické události. Zvláště praktické: Další informace o produktech, jako jsou brožury nebo technické listy, lze vyvolat pomocí dalších odkazů.

ABB Robotics and Factory Automation

„S naším virtuálním showroomem jsme pro zákazníky, partnery a všechny zainteresované strany vytvořili další inovativní příležitost prozkoumat naše robotická a automatizační řešení a vyměňovat si s námi nápady. Návštěvníci mohou zažít náš sortiment téměř stejně jako na veletrzích, které bohužel musely být kvůli pandemii často zrušeny,“ zdůrazňuje Jörg Rommelfanger, vedoucí divize robotiky ABB v Německu. „Veletrhy a živé akce zůstávají důležitým stavebním kamenem v interakci s našimi akcionáři. S virtuálním showroomem však můžeme rozumně doplnit často tematicky zaměřené veletrhy a akce a učinit celé naše portfolio hmatatelným – kdykoli a odkudkoli.“

ABB Robotics and Factory Automation

Návštěvníci nejprve vstoupí do virtuální expozice přes lobby a získají tak ucelený přehled. Mohou se volně pohybovat ve 3D prostoru a zažít ukázky robotů, aplikačních buněk a kompletních automatizačních systémů téměř reálně. Díky jednoduché navigaci pouhým kliknutím myši se uživatelé mohou rychle a intuitivně orientovat v digitálním světě. Alternativně lze jednotlivé místnosti vybrat také přímo pomocí funkce menu.

ABB Robotics and Factory Automation

Digitální výstava je k dispozici v němčině a angličtině. Chcete-li se ponořit do virtuálního showroomu divize Robotika a Factory Automation společnosti ABB, klikněte sem.

Zdroj zprávy: ABB
ABB logo male