ABB Robotics na veletrzích LogiMAT a interpack

ABB

ABB Robotics zahajuje veletržní rok 2023 svou účastí na veletrhu LogiMAT 2023 (hala 6, stánek G07) a interpack 2023 (hala 6, stánek B74) Na dvou veletrzích ve Stuttgartu a Düsseldorfu bude ABB prezentovat řešení pro logistiku a balicí procesy v různých průmyslových odvětvích. Správný mix průmyslových robotů, cobotů, autonomních mobilních robotů (AMR), kompletních buněk a softwaru přináší flexibilitu a rychlost do výrobních hal, skladů nebo balicích stanic – ať už ve velké korporaci nebo v malém a středním podniku.

abb logimat

Rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky v LogiMAT (25. až 27. dubna 2023, Stuttgart)
logimatTrend individualizace napříč odvětvími vede k posunu od klasické výrobní linky k modulární, flexibilní výrobě – a tedy flexibilní logistice. Ve skladové logistice, při přepravě materiálu nebo při vychystávání vytváří automatizace založená na robotech rozhodující rychlostní výhodu. Automatizační řešení ABB pomáhají zpracovat tok zboží rychleji a spolehlivěji. Rychlé a efektivní zpracování objednávek pro e-commerce, logistiku, zdravotnictví a další průmyslová odvětví je středem pozornosti veletrhu ABB Robotics na veletrhu LogiMAT 2023.

Robotické balicí procesy v interpacku (4. až 10. května 2023, Düsseldorf)
interpackNa veletrhu interpack 2023 představí ABB Robotics řešení pro moderní balicí procesy. S klasickými průmyslovými roboty, kolaborativními roboty a uživatelsky přívětivým softwarem nabízí ABB komplexní portfolio pro obalový průmysl. Všechna řešení jsou navržena tak, aby vychystávání, balení a paletizace bylo jednodušší, rychlejší a efektivnější.

„LogiMAT a interpack jsou důležitá průmyslová setkání pro logistiku a obalový průmysl. Na obou veletrzích ukáže ABB Robotics svá rozmanitá řešení pro logistiku a balicí procesy, která lze přizpůsobit všem sektorům a velikostem společností,“ říká Jörg Rommelfanger, vedoucí divize robotiky ABB v Německu. „Rozšířením našeho portfolia o autonomní mobilní roboty je ABB jedinou společností, která nabízí komplexní a integrovanou řadu robotů, AMR a řešení automatizace strojů. S ABB mají naši zákazníci po boku partnera, který společně řeší příležitosti a výzvy individualizace, nedostatku pracovních sil, flexibility a přerušených dodavatelských řetězců.”

Zdroj zprávy: ABB
ABB logo male