Aktuální fungování společnosti FANUC Czech s.r.o.

V návaznosti na opatření, které vyhlásila Vláda ČR, bychom Vás rádi informovali o současném fungování společnosti FANUC Czech v České republice.

Společnost FANUC se snaží vyhovět veškerým opatřením, které byla od pondělí 16. března 2020 10:00 hod. zavedena a v rámci těchto opatření i nadále zajišťovat běžný chod společnosti a potažmo i bezproblémový chod svých zákazníků. V tuto chvíli jsou všichni zaměstnanci společnosti zdrávi a většina z nich je z preventivních důvodů převedena na home office. Chod samotného sídla společnosti je zachován v omezeném režimu za přítomnosti nezbytných zaměstnanců. Návštěvy v sídle společnosti nejsou povoleny.

Členové obchodního týmu jsou Vám i nadále k dispozici a to jak telefonicky, tak prostřednictvím e-mailu nebo videohovoru a v neposlední řadě pokud je to nutné a podmínky to dovolí, i k osobním návštěvám. Členové servisního týmu, byli převedeni na home office již před více jak týdnem, abychom zamezili jejich případné nákaze a oni tak byli k dispozici v případě potřeby u zákazníků. Servisní oddělení je v tuto chvíli k dispozici svým zákazníkům v plné síle.Všechna další oddělení společnosti fungují v běžném režimu, čili není žádný důvod, abyste je nemohli v případě potřeby kontaktovat. Jediné omezení, které vyplývá ze současné karanténní situace, je dočasné přerušení fungování FANUC Academy a to do okamžiku skončení karantény. Všechna školení jsou po individuální diskuzi se zákazníky přesouvána do náhradních termínů.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci i v těchto specifických podmínkách.

Váš FANUC tým

Články na podobné téma:
Kolaborativní robot FANUC CRX vstupuje na evropskou scénu
FANUC: Duté rameno pro maximální produktivitu
FANUC dodá BMW 3.500 robotů