Bazarová manipulační technika

voziky

Potřebujete manipulační techniku do výrobních hal nebo skladů? Existuje možnost nákupu použité techniky v dobrém stavu a za výhodné ceny.

Kvalitní manipulační technika pro účely zvedání a přepravy těžkých předmětů ve strojírenství, stavebnictví, ale také na skladech a halách jiných odvětví průmyslu a prodeje je nesmírně nákladná. Finance se ovšem dají ušetřit nákupem bazarové techniky.

voziky

Vysokozdvižné vozíky

Bazarové použité stroje lze pořídit na například stránkách vzv.cz – prodejce použité manipulační techniky. V nabídce jsou vysokozdvižné vozíky čtyřkolové, vysokozdvižné, nízkozdvižné, tříkolové, boční, terénní, vychystávací, pracovní plošiny a další typy, přičemž si lze zvolit z parametrů, kterými jsou nosnost, výška zdvihu, stavební výška, pohon i například rok výroby. Sortiment obsahuje stroje v zánovním stavu. Ze značek lze rovněž třídit. K dispozici jsou klasicky používané stroje značky desta, ale také jiné, zahraniční značky.

DESTA

DESTA

Pohon manipulačních strojů
Manipulační technika pro potřeby skladového zacházení s objemnými kusy je zásadní pro velké i menší provozy. Usnadňuje práci a především zajišťuje bezpečnější manipulaci s těžkými předměty. Trendem současné doby je postupné přecházení na techniku a vysokozdvižné vozíky, které jsou poháněny elektrickým pohonem namísto spalovacího motoru. V nabídce vzv.cz je tedy dostupná manipulační technika jak s pohonem dieselových motorů, tak s AKU elektrickým pohonem, ale rovněž stroje fungující na LPG.

Cenové rozpětí
V bazarovém sortimentu vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky lze volit od menších strojů s nižší nosností, zdvihem a staršího data výroby, jejichž cena se může pohybovat do 50 tisíc korun, až po stroje novější s velmi vysokou nosností a výškou zdvihu, jejichž ceny se pohybují v řádech několika set tisíc korun. V porovnání s novými stroji se ovšem jedná stále o výhodný nákup.