Blechexpo 2021: TRUMPF představuje technologické trendy pro efektivnější zpracování plechu

TRUMPF BlechExpo

Na veletrhu Blechexpo představí společnost TRUMPF nová řešení pro výrobu plechů. Patří mezi ně technologie z oblasti automatizace a digitalizace, které umožňují mnohem efektivněji organizovat procesy před a po obrábění. Jako poskytovatel řešení zajišťuje tato high-tech společnost síťovou logistiku, digitální asistenty a automatizované procesy ve výrobě.

Stephan Mayer TRUMPF

“Neproduktivní sekundární činnosti tvoří 80 procent doby průchodu zakázky. I jednoduchá automatizační řešení nesmírně zvyšují efektivitu výroby. Firmy mohou lépe využívat své stroje a zvyšovat jejich produktivitu. Jako dodavatel řešení pro síťovou výrobu můžeme v tomto ohledu výrazně přispět ke zlepšení,” říká Stephan Mayer, generální ředitel pro obráběcí stroje společnosti TRUMPF.

Kromě síťově propojených strojů, softwaru a služeb představí tato high-tech společnost na veletrhu Blechexpo také řešení, které automaticky připravuje díly ke svařování ještě během jejich řezání. Společnost TRUMPF také poprvé představí kompaktní, plně automatizovaný otočný ohýbač, který dokáže bez námahy zpracovat i silné plechy. Na předním světovém veletrhu pro zpracování plechu společnost také předvede, jak lze základní řešení využít k nastavení a propojení stávajících strojních parků do budoucna.

TRUMPF Blechexpo

Foto: Trumpf

Digitalizace umožňuje inovace v oblasti služeb
Na veletrhu Blechexpo společnost TRUMPF představí, jak mohou firmy získat konkurenční výhody díky síťovým řešením v celém řetězci zpracování plechu. Tato high-tech společnost například představí digitální asistenty, kteří využívají umělou inteligenci, aby zaměstnancům poskytovali ještě lepší podporu, například při třídění plechových dílů. Stávající strojní zařízení lze také modernizací přizpůsobit budoucnosti. Společnost také předvede “servisní aplikaci”, která pomáhá zaměstnancům v servisních případech, například pomocí automatického rozpoznávání náhradních dílů, digitálních pokynů nebo živé podpory s funkcí videa od zákaznického servisu TRUMPF přímo na místě.

Zdroj zprávy: TRUMPF
Trumpf logo