Bottling Printing na MSV 2014

Česká jednička v průmyslovém značení připravila pro MSV 2014 speciální akci, která potěší zejména stálé zákazníky, ale i nové zájemce.Expozice v pavilonu E se nacházela na stejném místě jako v loňském roce, ale změnilo se hlavní téma, které letos nebylo zaměřené na představení nového modelu, ale více na nadstandardní služby a podporu pro zákazníky.

Expozice Bottling Printing

Expozice Bottling Printing na MSV 2014


Akce „Kupte si nový LINX a my od vás odkoupíme vaši starou tiskárnu!“ umožňuje výměnu starších typů tiskáren za nové. Zákazník tak snadněji dosáhne na novější technologie, které mají především jasný ekonomický přínos.
Akční nabídka

Akční nabídka


Kromě lepších tiskových možností a větší variability tisku jde zejména o výraznou úsporu nákladů za inkoust, solvent a servisní služby. Zákazník tak ušetří nemalé prostředky za tisk a ještě si může dovolit lepší tiskový výstup. To se týká širších možností nastavení nové tiskárny, která podle typu nabízí například více řádků textu, možnost tisku loga nebo jiné obchodní grafiky a tak podobně…
Názorný příklad výměny

Názorný příklad výměny


Akce se vztahuje na již dříve představené modely tiskáren LINX 5900 a vyšší řady LINX 7900
LINX 7900

LINX 7900


Součástí expozice byla i ukázka aplikace CIJ tiskárny pro poměrně populární tisk na etikety, který v mnoha firmách představuje základní a levný způsob značení produktů, polotovarů během výrobního cyklu a tak podobně…
Tisk na samolepící štítky

Tisk na samolepící štítky


Bottling Printing má dlouholeté zkušenosti s vytvářením řešení na míru, takže tisk etiket představuje samotný základ. V nabídce firmy jsou ovšem mnohem širší možnosti výběru tiskových materiálů, různých variant a formátů etiket i materiálového provedení.
Tisk na etikety -detail

Tisk na etikety -detail


Další část expozice firmy představovala laserové značení a také několik příkladů řešení automatizovaných linek pro průmyslové značení a jejich prostředky. Pokud zákazník potřebuje značit i velké série produktů, má firma připravenu řadu možností, které jsou realizovány v konkrétních firmách po celé České republice, na Slovensku i v Rumunsku. O pozitivní reference tedy není nouze, ale potenciální zájemce se může nechat informovat o optimálních variantách od skutečných odborníků na průmyslové značení a vybrat si skutečně nejlepší řešení.
Další možnosti

Další možnosti realizace průmyslového značení

Podrobnosti o produktech a službách i o akci na výměnu tiskáren naleznete na stránkách společnosti