Burza výrobních kapacit na MSV 2009

Skvělý nápad! Burza výrobních kapacit je užitečným počinem, který bymohl pomoci nikoli jen cca 50ti strojírenským firmám a výrobním družstvům, které se této akce účastní, ale pochopitelně i těm, kteří volné kapacity a kooperace hledají.

Navíc lze s jistotou předpokládat, že burza se stane pravidelnou součástí i následujících ročníků MSV a poroste jek její význam, tak i počet zájemců. Mezi subjekty nabízející své nevyužité výrobní kapacity nalezneme menší i střední firmy, výrobní družstva se zaměřením na kovozpracující technlologie i vyloženě velké podniky s dlouholetou tradicí v náročných strojírenských oborech. Krize a nedostatekk zakázek dopadá víceméně plošně na celé odvětví a i když asi největší potíže mají firmy s výrobním programem navazujícím na automobilový průmysl, tak nedostatek práce postihuje i firmy mimo tento segment. Burza kapacit je jednou z praktických a nízkonákladových možností, jak oslovit relevantní zájemce o spolupráci.

Pro zvetšení si kliknete na obrázek
Burza se koná v horním “konferenčním” patře nového pavilonu “P”, který je jinak věnovám obráběcím stojům. V prostoru chodby a několika přilehlých prosklených místnotech jsou miniexpozice firem, nabízajících své kapacity v oboru povrchových úprav, CNC obrábění, CNC pálení, svařování a mnoha jiných klasických i vysoce moderních vyspělých technologií…

Pro zvetšení si kliknete na obrázek
Pro zvetšení si kliknete na obrázek
Někteří vystavovatelé si svoji expozici vybavili i “hmatatelnými” ukázkami svých výrobních možností a umu…

Burzu kapacit stojí za to navštívit. Najdou se tam zajímavé věci a lze se dohodnout na konkrétní spolupráci s firmami, které mají požadované výrobní zařízení.