Business Shakery prošlo už téměř 400 účastníků. Workshopy pomáhají řešit problémy startupů

Business Shaker

Agentura CzechInvest již třetím rokem organizuje workshopy s názvem Business Shaker, během kterých čeští i zahraniční experti školí účastníky z řad startupistů a sdílí s nimi své know-how. Unikátní koncepce volně navazujících workshopů umožňuje startupům „namíchat si vlastní koktejl“ informací, které potřebují, a zúčastnit se jen těch workshopů, které je lákají.

Business Shaker

CzechInvest uspořádal už 26. workshopů, které navštívilo téměř 400 účastníků. Témata Business Shakerů jsou velmi různorodá a díky tomu lákají jak začínající podnikatele, kteří se chtějí dozvědět základní principy, tak i zkušené startupisty, kteří se například chystají expandovat do zahraničí. Business Shakery vždy obsahují teoretickou část, ve které mentoři představí své téma a také praktickou část, kde mají podnikatelé možnost klást doplňující dotazy a také otázky přímo na míru jejich startupu.

„Business Shaker pomáhá začínajícím startupům řešit problémy, které mají na začátku podnikání a spojuje startupisty s experty – ti pak společně konzultují daný problém individuálně a snaží se najít to nejlepší východisko. Zároveň je tato akce i skvělá forma networkingu, kde se potká řada lidí z různých oborů, kteří se dokážou vzájemně obohatit o své zkušenosti,“ doplňuje Eliška Slámková, projektová manažerka v agentuře CzechInvest.

Právě teď se můžete registrovat na Business Shaker #23 na téma Jak se připravit na zahraniční expanzi, aby vás nezabily zbytečné chyby, kde se dozvíte, jak na co nejhladší start podnikání na zahraničním trhu.

Zdroj zprávy: CzechInvest
czechinvest