Cena pro iiQKA: Nový operační systém a ekosystém od společnosti KUKA získává německou cenu za inovaci

kuka

Společnost KUKA získala německou cenu za inovaci za nový robotický operační systém a ekosystém iiQKA. iiQKA je navržena tak, aby uživatelská zkušenost byla co nejintuitivnější, výkonná, rychlá a škálovatelná. German Innovation Award oceňuje produkty a řešení, které jsou navrženy tak, aby utvářely budoucnost a zlepšovaly život. Inovativní vývoj napříč odvětvími je hodnocen z hlediska uživatelského zaměření a přidané hodnoty ve srovnání s předchozími řešeními.

iiQKA: Jednoduchá a rychlá automatizace pro každého
Automatizace je jedním z nejdůležitějších megatrendů naší doby. Nachází si cestu do stále více oblastí a dobývá zcela nová odvětví a trhy. Společnost KUKA zavádí tuto změnu paradigmatu s iiQKA : Nový operační systém robotů iiQKA.OS a digitální ekosystém také umožňují nováčkům v oblasti robotiky dosáhnout jejich cílů v oblasti automatizace. V budoucnu lze roboty uvést do provozu a naprogramovat okamžitě, a to i bez velkých odborných znalostí . A zároveň iiQKA celý proces ještě urychluje a zefektivňuje pro všechny odborníky.
kuka iiqka

iiQKA.OS: Výborná použitelnost
Základní hodnotou nového operačního systému je snadné použití . Nový systémový software, vyvinutý uživateli pro uživatele, učiní používání robotů rychlejším, účinnějším, přístupnějším a snadno použitelným pro všechny . iiQKA.OS nabízí moderní a modulární softwarovou architekturu a také umožňuje vysoký výkon a flexibilitu. Je zaručena zvýšená efektivita a rychlost vašich vývojových procesů.

awarg german inovaceOcenění získává: iiQKA

Ekosystém iiQKA: Učení se, spolupráce, růst
Globální trendy neustále mění ekonomiku. To platí i pro trend formování podnikových ekosystémů, tzv. podnikatelských ekosystémů . Usnadňují používání a přístup k technologii pro každého. Například ekosystémy již způsobily revoluci ve světě mobilních zařízení. Nyní KUKA vytváří svůj vlastní digitální ekosystém pro svět robotiky. Díky silným partnerstvím mezi předními průmyslovými a technologickými společnostmi chce společnost KUKA učinit automatizaci rychlejší, jednodušší a intuitivnější .

“Německá cena za inovaci potvrzuje, že jsme na správné cestě do nové éry s naším novým operačním systémem a digitálním ekosystémem iiQKA. Naším cílem je učinit automatizaci snadno dostupnou pro každého.” dr Kristina Wagner, Senior Vice President Technology & Innovation Center ve společnosti KUKA

 

Zdroj zprávy: KUKA