Chcete dobývat zahraniční trhy? Vývozcům pomohou on-line konzultace s experty

CzechTrade

Jak najít vhodného partnera na zahraničním trhu? Jak se na novém odbytišti prosadit či jaké jsou zde obchodní příležitosti ve vašem oboru? Na tyto i další otázky odpoví letos v červnu českým podnikatelům ředitelé zahraničních kanceláří agentury pro podporu obchodu CzechTrade a ekonomičtí diplomaté Ministerstva zahraničních věcí ČR

K dispozici budou exportérům zástupci všech zahraničních kanceláří CzechTrade s informacemi ze 60 teritorií a také vybraní ekonomičtí diplomaté MZV, a to ve dnech 23. až 25. června.

Experti nabízejí svou pomoc tuzemským podnikatelům v rámci tradiční akce E-MEET EXPORT 2021. Ta je společnou aktivitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí, Svazu průmyslu a dopravy a CzechTrade.

Podrobnosti ke konzultacím a organizační informace

byznys

Více otevřených dveří pro exportéry
Ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade působí přímo v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích a ekonomické podmínky, exportní příležitosti, zvyklosti i jazyk. Zástupcům tuzemských firem proto mohou snadněji zprostředkovat kontakty na budoucí obchodní partnery.

Exportérům se tak otevírá více dveří než v případě individuálního snažení v neznámém prostředí. Odborníci vám pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat při expanzi na trh.

Podnikatelům nabízíme:

  • online konzultace s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade, ekonomickými diplomaty MZV;
  • osobní konzultace s odborníky Klientského centra pro export
  • osobní konzultace s odborníky Design centra CzechTrade (v pražské centrále CzechTrade).

Paralelně s touto akcí mohou podnikatelé využít osobní jednání s ekonomickými diplomaty MZV organizované Svazem průmyslu a dopravy.

Přihlásit se na osobní konzultace
Registrace je jednoduchá a přehledná, v případě problémů s vyplňováním a odesláním registračního formuláře je exportérům nicméně k dispozici stručný manuál.

Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete rovněž snadno zjistit na stránkách CzechTrade. V profilu každé země jsou uvedené perspektivní obory.

Komplexní informace o českém exportu na stránkách BusinessInfo.cz

Zdroj zprávy: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
MPO logo