Chcete nastartovat svůj inovativní business?

Jumpstarter

Startupy a inovátoři! EIT Manufacturing spustilo výzvu EIT JUMPSTARTER. Kreativní komunita, know-how, unikátní program, odborní školitelé a mentoring: to je EIT Jumpstarter. Naším cílem je podporovat inovátory, aby své nápady proměnili v byznys. Pomáháme inovátorům a podnikatelům vybudovat životaschopný obchodní model kolem jejich nápadu na inovativní produkt nebo službu.

Koncepce programu vychází ze skutečných potřeb inovačního ekosystému regionů střední, východní a jižní Evropy. Země čelí podobným výzvám; mají obrovský inovační potenciál, ale výsledky výzkumu pravděpodobně zůstanou v laboratořích.

Jumpstarter

Abychom překonali tyto výzvy propojením inovativních řešení s formulovanými požadavky průmyslu a zvýšili konkurenceschopnost našich regionů, spojilo se šest komunit EIT, aby společně provozovaly EIT Jumpstarter. Soutěž organizují EIT Health, EIT RawMaterials EIT Food, EIT InnoEnergy, EIT Manufacturing a EIT Urban Mobility. Spojují podniky, výzkumná centra a univerzity jako partnery a vytvářejí příznivé prostředí pro rozkvět kreativního myšlení a inovací. EIT je cenným a důvěryhodným partnerem pro realizaci vašeho podnikatelského nápadu.

Více informací o projektu JUMPSTARTER

Pokud máte inovativní nápad a přemýšlíte, zda jej do programu přihlásit, zveme vás na konzultaci realizovanou DEX Innovation Centre

Zveme všechny inovátory – studenty, výzkumníky a startupy v ranné fázi – na webinář a konzultaci k programu EIT Jumpstarter a vašemu podnikatelskému nápadu, které proběhnou 7. 4. od 18 hod v Praze fyzicky či o den později 8. 4. virtuálně od 17hod.

Více informací a možnost registrace najdete tady.

Zdroj zprávy: Národní centrum průmyslu 4.0
národní centrum průmyslu