Dnes končí výhodnější přihlášky na MSV 2021

MSV 2021

Od 8. do 12. listopadu 2021 se na brněnském výstavišti uskuteční již 62. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Přípravy veletrhu probíhají podle plánu a ve standardním režimu. Rychle se blíží i řádný termín pro podání přihlášky k účasti na MSV. Výstavní plochu za nejlepších cenových podmínek lze objednat do 31. srpna 2021. V letošním roce navíc došlo k upravení podmínek účasti tak, aby byla pro vystavovatele minimalizována rizika spojená s aktuální situací.

Vláda podporuje konání veletrhů
S Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a Ministerstvem zdravotnictví ČR spolupracujeme na rozvolňovací strategii včetně veletrhů. Zásluhou narůstající imunity a ústupu pandemie počítá strategie rozvolňování s konáním veletrhů ve standardním režimu, stejně jako v případě maloobchodu a nákupních center. Pro přípravu Mezinárodního strojírenského veletrhu je to dobrá zpráva.

MSV

„Byl bych hrozně rád, aby Mezinárodní strojírenský veletrh proběhnul začátkem listopadu v maximálně možném rozsahu. Dle aktuálního vývoje je solidní šance, aby se uskutečnil. Musíme firmám umožnit osobní potkávání,“ sdělil Karel Havlíček, místopředseda vlády, ministr průmyslu a obchodu Českému rozhlasu.

„Veletrh má daleko širší dopad a umožňuje v danou dobu potkat se s daleko větším množstvím klientů. Snažíme se dohodnout režimová opatření pro veletrhy obdobně jako pro kulturu, aby mohly být na podzim realizovány a aby se vystavovatelé a návštěvníci cítili dostatečně komfortně. Jde zejména o průmyslové veletrhy, kde potkává firma firmu,“ uvedl dále Havlíček.

amada stematech

„Konání odborných veletrhů od září připravujeme ve standardním režimu. Nacházíme se ve zcela jiné situaci než před rokem, kdy vládla nejistota. Spolupracujeme s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a hlavní hygieničkou na stanovení proveditelných podmínek pro konání veletrhů, kdyby se situace zhoršila. Pokud bude pokračovat pozitivní vývoj, počítáme s konáním veletrhů bez omezení,“ uvedl k přípravě veletrhů ve druhém pololetí generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš.

Osobní kontakt je základem úspěšného byznysu
Mezinárodní strojírenský veletrh bude důležitý pro restart ekonomiky a průmyslu. Většinu návštěvníků tvoří odborná veřejnost, přičemž 80 % návštěvníků rozhoduje nebo spolurozhoduje o investicích a nákupech ve firmách. Ztráta osobních kontaktů v době pandemie potvrdila, že veletrhy jsou nejen pro průmysl nepostradatelné. Obchodní a marketingový význam MSV prokázal i průzkum mezi vystavovateli, kteří vnímají strojírenský veletrh za firemně důležitou prezentaci umožňující efektivní osobní jednání se stávajícími i novými zákazníky a partnery.

tajmac

Digitální továrna 2.0
Součástí MSV bude opět i úspěšná expozice Digitální továrna 2.0. „Cílem letošního ročníku je ukázat, jak zvládnout technologickou transformaci české ekonomiky. To vše v souladu s Národním plánem obnovy. K vidění budou nejnovější služby a produkty v oblasti digitalizace podniků. Zaměříme se také na témata jako umělá inteligence ve výrobě, 5G sítě, inteligentní robotika nebo blockchain,“ řekl Michalis Busios, ředitel MSV. Mezi výrazná témata strojírenského veletrhu bude patřit také 3D tisk. Souběžně s MSV se v letošním roce uskuteční veletrhy Transport a Logistika a Envitech.

 

On-line přihláška pro vystavovatele >>

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.