DNES v 19:00 – ŠKODA AUTO Explore More živě na internetu

vision 7s

ŠKODA Explore More zvedá oponu: ŠKODA AUTO dnes v 19:00 hodin představí v Praze novou identitu značky a poprvé odhalí studii VISION 7S coby první ukázku nového designového jazyka. Fanoušci značky budou moci celé dění sledovat živě na internetu díky virtuálnímu online formátu akce, přičemž interaktivní showroom Explorer‘s Hub je otevřen již nyní. Automobilka bude událost prezentovat také na ŠKODA Storyboard a na svých sociálních sítích.

ŠKODA Vision

Dnes večer v 19:00 středoevropského času představí ŠKODA AUTO v Praze konkrétní náhled na vývoj společnosti v příštích letech: Automobilka ukáže svou novou identitu značky před 450 zahraničními hosty a odhalí koncepční studii čistě elektrického sedmimístného SUV VISION 7S.

Fanoušci značky mohou událost sledovat prostřednictvím streamu v Explorer‘s Hub a díky 360° kamerám budou mít pocit, že jsou přímo na místě. V Explorer‘s Hubu najdou návštěvníci již nyní teaser video a zajímavé základní informace o ŠKODA AUTO. Automobilka bude událost přenášet také na svých sociálních sítích.

Zdroj zprávy: ŠKODA AUTO a.s.
Škoda