Dny obráběcích strojů Siemens 2020

Ve středu 14. října pořádá společnost Siemens online konferenci Siemens Machine Tool Days, která je určena výrobcům obráběcích strojů, ale vzhledem k náplni má přesah i do jiných druhů strojírenské výroby.

Akce bude obsahovat řadu tematických přednášek z oblasti digitalizace výroby, panely odborníků na #HowTo a praktické příklady se zaměřením na digitální možnostmi pro zvýšení produktivity ve výrobě pod heslem „Digitalizace ve výrobě obráběcích strojů – myslíme dále!“

siemens

Pomocí vlastního digitálního portfolia společnost Siemens předvede, jak lze efektivně využít integraci automatizace a digitalizace s dalšími budoucími technologiemi, jako jsou Edge a Cloud computing, stejně jako umělá inteligence, a to v každé fázi produkčního řetězce: od budování digitálního dvojčete produktu až po výrobu a nastavení výkonu strojů k digitálním službám.

siemens

Potřeba digitálních řešení v průmyslu je dnes větší a důležitější než kdykoli předtím a akce Siemens Machine Tool Days může strojařům pomoci nahlédnout do budoucnosti úspěšných firem.

Registrace a čas akce
Konference není v češtině! Kompletní program a vysílací časy pro němčinu a angličtinu (pozor, jsou odlišné) najdete zde.

K přístupu do online akce Siemens Machine Tool Days je nezbytně nutná předchozí registrace, kterou provedete zde.

Zdroj zprávy: Siemens
siemens