Dvacet matadorů 30leté historie veletrhu IDET

Za dlouholetou účast na veletrhu IDET bylo oceněno 20 firem a institucí, které nechyběly na prvním ročníku v roce 1993 a účastní se i letos.
IDET

Letošní ročník je ve znamení čísla 30 – právě tolik let slaví Armáda ČR a stejně dlouhá je i historie veletrhu IDET. Na společenském večeru a v závěru ceremoniálu předávání ocenění to připomněl ředitel bezpečnostních veletrhů Michalis Busios.

„První ročník byl zahájen 5. června 1993 a v jeho katalogu měl tehdejší generální ředitel větu: Věřím, že tímto prvním ročníkem založíme dobrou tradici pořádání tohoto typu výstavy. Dalších 30 let ukázalo, že ta tradice je opravdu dobrá a tento 17. ročník, který je rekordní v celé historii, je toho plným důkazem. Dovolujeme si tady ocenit všechny firmy a instituce, které zde byly přítomny před 30 lety a jsou s námi i v letošním roce.“

IDET 30 let

S těmito slovy pozval Michalis Busios na pódium zástupce těchto 19 vystavujících firem a institucí. Do jubilejní dvacítky je doplnil ještě zástupce Vojenského uměleckého souboru Ondráš, protože i ten je součástí veletrhu už od prvního ročníku.

idet 30 let
Matadory 30leté historie veletrhu IDET jsou tyto firmy a instituce: Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR, B.O.I.S. – FILTRY, Ministerstvo obrany ČR, Armáda ČR, Česká zbrojovka, EVPÚ Defence, Meopta Optika, MÖNCH PUBLISHING GROUP, MPI Group, MS Line, OMNIPOL, ORITEST, Sellier & Bellot, VOP CZ, ZEVETA AMMUNITION, Aero Vodochody, MESIT, Tatra a STV Group resp. Poličské strojírny.

idet 30 let

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.