Dynavix vystavuje na Autosalonu 2009 v Brně

Praha, 4. června 2009 – Na Autosalonu 2009, který se koná pravidelně každý rok na BVV v Brně, bude letos vystavovat i společnost Dynavix a.s., výrobce navigačních systémů. Od 5. do 11. června 2009 si tak návštěvníci budou moci na stánku Dynavix v pavilonu F vyzkoušet nové modely navigací – Dynavix Atto, Dynavix Nano, Dynavix Delta III a navigační software Dynavix 8 pro kapesní zařízení (PDA/MDA). Společnost navíc představí bezplatný software Dynavix Manager a na návštěvníky zde bude čekat speciální akce

Nová širokoúhlá navigace Dynavix Nano s barevným 4,3“ displejem a tloušťkou 11,5 mm, která jí zajišťuje prvenství nejtenčí navigace na trhu, doplňuje modelovou řadu k navigaci Dynavix Atto. Novinka Dynavix Delta III navazuje na úspěšnou řadu Dynavix Delta. Na veletrhu bude oficiálně uveden také navigační software Dynavix 8 pro kapesní zařízení (PDA/MDA) s operačním systémem Microsoft® Windows Mobile TM a bezplatná aplikace Dynavix Manager umožňující správu všech navigačních zařízení Dynavix.

Dynavix pro návštěvníky připravil speciální akci, v rámci které mohou získat deseti procentní slevu na nejnovější navigaci Dynavix Nano. A jaká je podmínka pro získání slevy? Stačí jen navštívit stánek Dynavix. Najdete jej v pavilonu F a jeho číslo je 38.