Efektivní plánování strojírenské výroby

Minerva

Společnost Minerva Česká republika vám předvede, jak snadno lze plánovat výrobu, dělat změny v kapacitách nebo reagovat na zpoždění dodavatelů.

APS Simatic IT Preactor

Systém pro plánování výroby APS SIMATIC IT Preactor může firmě přinést podstatné úspory, ale také snížit náklady a stres při změnovém řízení zakázek. Dlouhodobé zkušenosti v českých výrobních firmách potvrzují, že díky APS lze zajistit:

  • zvýšení produktivity o 15 až 20 procent
  • snížení zásob o 40 až 50 procent
  • snížení rozpracovanosti o 40 až 50 procent
  • zlepšení v plnění dodávek o 50 až 90 procent
  • dokonalejší využití kritických zdrojů
  • dokonalé řízení výroby
  • návratnost investice (ROI) je měřena v týdnech, ne v letech

Minerva Česká republika a.s. vás zve na webinář, kde se dovíte všechno důležité o APS o systému Simatic IT Preactor. Nemusíte nikam cestovat nebo posílat pracovníky na služební cestu. Stačí se 24.10.2018 v 10:00 připojit přes Internet na speciální stránku a podívat se na živé vysílání. Odkaz získáte krátkou registrací (viz níže).

Více informací o APS SIMATIC IT Preactor naleznete tady.

APS

Kolik to stojí?
Je to zdarma.

Co je to “webinář”?
Technologie komunikace trochu podobná sledování videa (například YouTube nebo Stream), která je obohacena o prvky online konferenčního hovoru typu Skype. Je to vlastně internetová “přednáška”, kde účastníci mohou v rámci následné diskuze pokládat otázky textovou formou a přednášející může ihned odpovědět.

Jak se dostanu na webinář? (Kam kliknout?)
Naplánujte si webinář na středu 24.10.2018 na 10:00. Udělejte si volno, abyste nebyli nikým rušeni. Pozvěte spolupracovníky, které to může také zajímat. Webinář je zdarma a odkaz na webinář dostanete s pozvánkou do vašeho e-mailu. Abychom Vám mohli email poslat, potřebujeme vaše schválení podle zásad GDPR. Nutná je proto předchozí registrace, kterou provedete zde. Odkaz vám otevře stránky společnosti Siemens ČR, na kterých vyplňte registraci k webináři.

Těšíme se na setkání na webináři 24.10.2018 v 10:00

Minerva Česká republika