Efektivní plánování strojírenské výroby

Minerva

Společnost Minerva Česká republika vám předvede, jak snadno lze plánovat výrobu, dělat změny v kapacitách nebo reagovat na zpoždění dodavatelů.

minerva

Engineer working on a computer in the office.

Systém pro plánování výroby APS SIMATIC IT Preactor může firmě přinést podstatné úspory, ale také snížit náklady a stres při změnovém řízení zakázek. Dlouhodobé zkušenosti v českých výrobních firmách potvrzují, že díky APS lze zajistit:

  • zvýšení produktivity o 15 až 20 procent
  • snížení zásob o 40 až 50 procent
  • snížení rozpracovanosti o 40 až 50 procent
  • zlepšení v plnění dodávek o 50 až 90 procent
  • dokonalejší využití kritických zdrojů
  • dokonalé řízení výroby
  • návratnost investice (ROI) je měřena v týdnech, ne v letech

Minerva Česká republika a.s. vás zve na webinář, kde se dovíte všechno důležité o APS o systému Simatic IT Preactor. Nemusíte nikam cestovat nebo posílat pracovníky na služební cestu. Stačí se 24.10.2018 v 10:00 připojit přes Internet na speciální stránku a podívat se na živé vysílání. Odkaz získáte krátkou registrací (viz níže).

Více informací o APS SIMATIC IT Preactor naleznete tady.

minerva

Side view of two software developers sitting in front of computers.They are looking at computer codes on the screen and thinking of how to do their task.

Kolik to stojí?
Je to zdarma.

Co je to “webinář”?
Technologie komunikace trochu podobná sledování videa (například YouTube nebo Stream), která je obohacena o prvky online konferenčního hovoru typu Skype. Je to vlastně internetová “přednáška”, kde účastníci mohou v rámci následné diskuze pokládat otázky textovou formou a přednášející může ihned odpovědět.

Jak se dostanu na webinář? (Kam kliknout?)
Naplánujte si webinář na středu 24.10.2018 na 10:00. Udělejte si volno, abyste nebyli nikým rušeni. Pozvěte spolupracovníky, které to může také zajímat. Webinář je zdarma a odkaz na webinář dostanete s pozvánkou do vašeho e-mailu. Abychom Vám mohli email poslat, potřebujeme vaše schválení podle zásad GDPR. Nutná je proto předchozí registrace, kterou provedete zde. Odkaz vám otevře stránky společnosti Siemens ČR, na kterých vyplňte registraci k webináři.

Těšíme se na setkání na webináři 24.10.2018 v 10:00

Minerva Česká republika