Elektrické nářadí Bosch získalo cenu za nejlepší značku

Bosch

Elektrické nářadí Bosch získalo v roce 2021 prestižní cenu „Best Brands Award“ v zastřešující kategorii „Nejlepší značka celkově“ a bylo úspěšné ve srovnání se známými světovými značkami z různých odvětví. “Jsme velmi vděční za toto mimořádné ocenění – zejména bychom chtěli poděkovat všem našim uživatelům, kteří nám důvěřovali.” Toto ocenění je motivací k tomu, abychom se soustavně soustřeďovali na potřeby našich uživatelů a nabízeli jim přidanou hodnotu, “uvedl Henk Becker, prezident společnosti Robert Bosch Power Tools GmbH.

bosch

Ceny Best Brands Awards se udělují každoročně od roku 2004 a jsou založeny na spolupráci společností GfK, Seven.One Entertainment Group, Markenverband, WirtschaftsWoche, ZEIT Verlagsgruppe, RMS Radio Marketing Service, Media Impact a Serviceplan Group. Ocenění byla zahájena na počest přístupů v úspěšném vedení značky a na vytvoření fóra pro komunikační řešení určující trendy. Díky nim jsou ceny tak zvláštní, že vycházejí z reprezentativního spotřebitelského průzkumu provedeného společností GfK. Rozhodující jsou dvě kritéria: Skutečný ekonomický úspěch značky („Podíl na trhu“) a atraktivita značky vnímaná spotřebiteli („Podíl duše“).

award

Elektrické nářadí Bosch dokázalo účastníky přesvědčit v několika ohledech. 72 procent účastníků uvedlo, že důvěřuje společnosti Bosch jako značce elektrického nářadí – nejvyšší hodnocení ze všech značek. Spokojenost se značkou také vedla k nejvyšší připravenosti na křížový nákup ceny.

Henk Becker připisuje cenu několika faktorům: „Na jedné straně je důsledné vedení firemní značky Bosch a její komplexní příslib vynikající kvality a širokého smyslu pro odpovědnost, a na druhé straně je zde naše orientace na uživatele a strategie značky produktu pro elektrické nářadí, příslušenství elektrického nářadí a měřicí nástroje. Věnovali jsme velkou pozornost implementaci příslušných příslibů značek do marketingového mixu na všech bodech cesty uživatelů pro kutily v našem světě zelené značky a pro profesionální uživatele v našem světě modré značky, abychom je odlišili od konkurence. Základem je naše inovační síla zaměřená na skutečné potřeby našich uživatelů. “ Elektrické nářadí Bosch úspěšně uvádí na trh více než 100 inovací produktů každý rok. Navíc, mnoho lidí se v posledních měsících zaměřilo na své domovy a také tam investovali, řekl Becker. To dále zvýšilo poptávku po produktech pro kutilské i profesionální uživatele.

bosch 18 V

Slavnostní ceremoniál Best Brands Awards 2021 se konal 24. února během virtuální akce. Kromě ocenění v kategorii „Nejlepší značka celkově“ se společnost Bosch Power Tools dostala také do Top 10 kategorie „Nejlepší značka na zákazníka“.

Zdroj zprávy: BOSCH