Empolis Customer Solution Award 2020 pro KUKA Xpert

kuka

Vždy se vyplatí zohlednit požadavky zákazníků a začlenit je do produktů. Zvláště když z toho mají zákazníci přímý prospěch. Stejně jako znalostní databáze KUKA Xpert: Protože KUKA systematicky optimalizuje svépomocný nástroj, získává za to odborník na automatizaci ocenění.

Použitelnost jako důležité kritérium úspěchu pro KUKA Xpert
Asi 20 000 uživatelů pravidelně prohledává znalostní databázi KUKA Xpert a hledá informace o robotech KUKA. Důležitou roli hraje především použitelnost servisního programu. Spolu s Empolis Information Management GmbH , výrobcem základní platformy, byl svépomocný nástroj neustále vyvíjen a optimalizován. Tímto způsobem získávají zákazníci KUKA užitečný nástroj, který jim pomůže zorientovat se ve světě robotiky.

Za tímto účelem získala společnost se sídlem v Augsburgu cenu „Empolis Customer Solution Award 2020“. Společnost každoročně uděluje cenu jednomu ze svých zákazníků, který obzvláště dobře využívá možnosti řešení. Společnost KUKA používá software „Empolis Service Express“ již dva roky. „KUKA Xpert jsme rozšířili a optimalizovali především s ohledem na uživatelskou přívětivost,“ říká Miklos Lörinczi-Karn, vedoucí školení Německa ve společnosti KUKA. „ Tímto způsobem nyní vyhledávací funkce funguje lépe a zákazníci mohou najít svá řešení rychleji .“

kuka xpert

Úspěšné hledání v různých jazycích
Velká část informací v KUKA Xpert je napsána v němčině a angličtině, ale ne v korejštině nebo španělštině. Společně s Empolisem společnost KUKA nyní optimalizovala systém tak, aby například uživatelé z Koreje mohli vyhledávat ve svém národním jazyce a poté obdržet příslušnou odpověď v angličtině. Samotná aplikace také více komunikuje s uživatelem a poskytuje další informace o jeho tématech. „Systém používáme také interně ve společnosti KUKA, ale primárně jej optimalizujeme pro naše zákazníky. Konec konců asi tři čtvrtiny z 20 000 registrovaných uživatelů přicházejí zvenčí, “říká Miklos Lörinczi-Karn.

Rychlé a individuální výsledky
Pro Miklose Lörinczi-Karna a jeho tým je ocenění důkazem, že požadavky KUKA odpovídají tomu, co zákazníci chtějí. “Těmito tématy se zabýváme již více než deset let a nyní dokážeme posoudit, co si uživatelé váží.” Společně s Empolis nyní software neustále rozšiřujeme. “IT architektura byla odpovídajícím způsobem přizpůsobena počátkem roku a nyní umožňuje systému reagovat mnohem rychleji a reagovat na potřeby zákazníků velmi individuálně.

Empolis customer award

“KUKA Xpert jsme rozšířili a optimalizovali především s ohledem na uživatelskou přívětivost.” Miklos Lörinczi-Karn, vedoucí výcviku Německa ve společnosti KUKA

Zdroj zprávy: KUKA