ESAB aktualizoval online analyzátor produktivity svařování

Společnost ESAB aktualizovala svůj operativní analyzátor produktivity svařování (QWPA). Snadno použitelná kalkulačka pro analýzu celkových svarových nákladů nyní umí generovat výsledek ve formátu PDF dokumentu. PDF dokument obsahuje praktický QR kód, který mohou uživatelé skenovat pomocí svého mobilního telefonu. Aplikace pak umožňuje návrat k původnímu zadání a možnost upravit proměnné, aby vytvořili alternativní výpočty a vygenerovali novou variantu výpočtu.

Aktualizovaná kalkulačka QWPA obsahuje více výběrů přídavných materiálů a vylepšené odkazy z QWPA představují pouze ty přídavné materiály a svařovací zařízení, které jsou k dispozici ve vybrané zemi.

„Aktualizované rozhraní QWPA zlepšuje uživatelský komfort, zatímco schopnost načítat a upravovat původní výpočty šetří čas a eliminuje problémy s opětovným zadáváním proměnných,“ říká Dick Skarin, manažer pro globální přidanou hodnotu, ESAB.

Tým společnosti ESAB pro přidanou hodnotu vyvinul QWPA, aby se výrobci mohli rozhodovat na základě skutečných údajů pořízených nebo používaných v jejich firmě. Online nástroj ESAB QWPA je součástí skupiny komplexních nástrojů pro výpočty, které zákazníkům pomáhají zvyšovat jejich celkovou produktivitu. QWPA vytváří výpočty pro:

  • Čistá depoziční rychlost v kg za hodinu a rychlost svařování na průchod po výběru procesu svařování a zadání dat (typ drátu / elektrody, průměr, parametry, konfigurace spoje, plocha příčného spoje, délka spoje, počet průchodů).
  • Výpočet doby provozu svaru. Posuvná stupnice pro dobu oblouku / provozní faktor vypočítává hmotnost svařovaného kovu v kilogramech na metr, dobu cyklu na produkt a spotřebu energie.
  • Celkové výrobní náklady na metr svaru nebo náklady na výrobek na základě výrobních nákladů na spotřební materiál, energii a mzdové náklady.

Ve společnosti ESAB existujeme, abychom formovali budoucnost svařování a řezání. Spojujeme výrobce s nejširším sortimentem produktů v našem portfoliu značek s nejmodernějšími technologiemi, abychom vyřešili prakticky jakoukoli průmyslovou výzvu – pak ji podporujeme svými znalostmi, zkušenostmi a vášní, abychom jim pomohli být produktivnější než kdykoli předtím.

Vyzkoušejte to sami – ESAB Quick Weld Productivity Analyzer nyní obsahuje PDF report s QR kódem, který umožňuje uživatelům načíst jejich původní report, upravit proměnné a vygenerovat nové výpočty. Výsledek pak vypadá například takto…

Další informace naleznete na adrese www.esab.com.