ESAB na mezinárodním veletrhu svařování Schweissen & Schneiden

ESAB

Zveme Vás na 18. mezinárodní veletrh svařování Schweissen & Schneiden, světovou průmyslovou událost, která se koná 16. – 21. 9. 2013 v německém Essenu.
Navštivte naší společnost v hale č.1, stánek D103, kde budou prezentovány nejnovější a nejmodernější výrobky a procesy ESAB, které Vám pomohou zvýšit produktivitu a kvalitu Vašeho svařování a řezání.

Na našem stánku budeme prezentovat širokou řadu výrobků – nové víceprocesové svařovací zařízení, vysoce produktivní technologie obloukového svařování, výkonné plazmové stroje, strojní řezací zařízení CNC, nové přídavné svařovací materiály a další .

Motto naší expozice –„At the Core” ( V jádru) – ztělesňuje vedoucí pozici společnosti ESAB na světovém trhu. Inovace a technologie ESAB přispěly k vytvoření široké nabídky výrobků a procesů používaných po celém světě, ať už je to na dně oceánu, zemi nebo ve vesmíru.

Navštivte nás v hale 1, stánek D103 a seznamte se s naším nejnovějším řešení: Warrior ™: Nové víceúčelové svařovací zařízení Evropskou premiéru zde bude mít zcela nový svařovací zdroj Warrior ™ určený pro svařování metodami GMAW (MIG / MAG), FCAW (plněná elektroda), SMAW (MMA) a GTAW (TIG) a drážkování. Svařovací zdroj Warrior ™ je vytvořený pro práci v těžkých podmínkách až do zatížení 500 A při 60% DZ. Je spolehlivý, robustní a má jednoduchou obsluhu.
Nenechte si ujít ukázky modelů Warrior ™400 a 500.

Heliarc ™: Nové invertorové zařízení pro svařování metodou GTAW (TIG) a SMAW (Stick) Dále bude představen nový invertor Heliarc™ určený pro vysoce kvalitní svařování všech typů materiálů metodou AC / DC GTAW (TIG) a SMAW (MMA). Heliarc™ nabízí vysokou energetickou účinnost, vynikající funkčnost a výkon AC/ DC SMAW (MMA), včetně svařování celulózovou elektrodou (E-XX10, E-XX11). Model Heliarc™ 353i AC / DC předvede své schopnosti přesného svařování tenkých hliníkových plechů.

ICE ™ a Aristo ® 1000 AC / DC: Nová generace technologie svařování metodou SAW Jedinečná technologie svařování pod tavidlem (SAW ) ICE ™ zdvojnásobující produktivitu bez zvýšení tepelného výkonu je nejvíce produktivní a nákladově efektivní a dostupné řešení .
Tato technologie je dalším krokem ve vývoji svařování metodou SAW. Vznikla na základě modifikace metody „Twin” (dvojdrát). Inovativní vlastnosti technologie ICE ™ budou demonstrovány na automatizovaném sloupu C&B ESAB 300 propojeným s novým vysoce účinným invertorovým svařovacím zdrojem Aristo ® 1000 AC / DC, určeným pro svařovací aplikace SAW. Aristo 1000 AC / DC umožňuje operátorům změnit proud DC na AC za chodu.

Aristo ® Mig 4004i Pulse, Aristo ® Mig U5000iw: Invertorový svařovací zdroj Svařování hliníku bude zastoupeno našimi výrobky z rady Aristo ® Mig , včetně nového zdroje Aristo Mig 4004i Pulse, víceúčelového, energeticky úsporného invertoru pro svařování metodou MIG / MAG / MMA / LiveTIGTM / a drážkování. Dále bude předváděn náš univerzální, víceúčelový zdroj Aristo Mig U5000iw určený pro svařování metodou HF DC-GTAW (TIG). Zdroj je optimalizován pro práci s podavačem Aristo ® Feed 3004 nebo 4804 a ovládací panel U82 ke zvládnutí svarově složitých spojů a tenkých materiálů s kontrolou vneseného tepla.

PowerCut ™ Series: Silné a odolné ruční plazmové řezací zařízení Na stánku bude vystavena celá řada našich manuálních systémů plazmového řezání PowerCut ™ 400, 700, 900, 1300 a 1600.Tyto stroje jsou navrženy pro využití technologie ESAB PlasmArc™a jsou silnější a odolnější než srovnatelné systémy. PowerCut ™ 400 a 700 nabízejí nejnižší náklady na délku řezu jakéhokoli stroje ve své třídě. PowerCut ™ 900, 1300 a 1600 poskytují vysoké provozní napětí a jsou ideální pro náročné mechanizované řezání. Obsahují celou řadu vysoce výkonných funkcí.

SUPRAREX ™ HD: CNC řezací stroj s novým plazmovým systémem m³ 362 Naše těžké portálové řezací zařízení, SUPRAREX HD prokazuje svou všestrannost pracovat s plazmou, kyslíkem nebo v kombinaci obou procesů. SUPRAREX HD obsahuje nejnovější generaci plazmového systému m3 doplněného systémem VBA Global PRO (Variable Bevel Angel System) a řízeným ovládacím panelem VISION ® s nejnovější verzí software CAD/CAM – ESAB COLUMBUS III ™ . Kombinace těchto výrobků vytváří jednotné automatizované výrobní řešení, které Vám mohou poskytnout pouze řezací systémy ESAB.

Přídavné svařovací materiály: Nové balení BlockPac, Nová generace balení Jumbo Marathon Pac Svoji mezinárodní premiéru bude mít na veletrhu balení BlockPac pro aglomerované tavidlo pro obloukové svařování pod tavidlem SAW. Balení BlockPac nabízí efektivní a hospodárný způsob, jak zajistit aglomerované tavidlo k použití bez přesoušení přímo z balení. Zjednodušuje postupy manipulace s přídavným svařovacím materiálem a zvyšuje produktivitu zákazníků.

ESAB nabízí svařovací drát v inovativním balení Marathon Pac již od roku 1989. Byli jsme první, kdo nabídl tak ekonomické a produktivní řešení pro „nekonečné” svařování, a o tom že vývoj pokračoval, jsme přesvědčili zákazníky i v nové generaci velkokapacitního balení Jumbo Marathon Pac. Toto patentované balení poskytuje vysokou kapacitu, snadné použití, bezproblémový provoz.

ESAB Demobus: Mobilní Showroom Propagační vůz Demobus – kompletní mobilní showroom – naleznete mimo výstavní haly, na místě u západního vchodu.

Nenechte si ujít vše, co společnost ESAB nabízí na mezinárodním veletrhu svařování Schweissen & Schneiden.