ESAB se stává předním dodavatelem řešení pro regulaci rozvodů a kyslíkové řezání

Společnost ESAB oznámila akvizici firmy Gas Control Equipment (GCE). GCE má centrálu ve švédském Malmö a je evropským lídrem v oblasti plynových zařízení – nabízí kompletní řešení pro obecné průmyslové využití, zdravotnictví, aplikace vyžadující vysokou čistotou a vědu a výzkum. GCE zaměstnává přes 900 lidí.

„GCE nabízí přední značky v průmyslovém odvětví a bohatou tradici. Podniky GCE mají více než stoleté zkušenosti ve vývoji, výrobě a distribuci zařízení k regulaci tlaku a rozvodům vysokotlakých plynů a v řezacích a svařovacích zařízeních,” říká Shyam Kambeyanda, prezident společnosti ESAB. „Díky příležitostem vzniklým kombinací globálního působení firem GCE a ESAB a jejich kultury nepřetržitého zlepšování dosáhnou oba podniky dalších větších úspěchů.”

ESAB je nezpochybnitelným lídrem v průmyslovém odvětví řezání a svařování. Přídavné svařovací materiály, zdroje a příslušenství firmy ESAB dodávají inovativní řešení zákazníkům po celém světě – od vysoce produktivních svařovacích a řezacích procesů prověřených časem až k převratným technologiím pro mechanizované řezání a automatizaci.

Více informací naleznete zde.