ESAB uvádí na trh uhlíkové elektrody Arcair® pro drážkování, řezání a děrování

Arcair náhled

Arcair – jméno, které je synonymem pro proces obloukového vzduchového drážkování uhlíkovými elektrodami, se nyní spojilo s přední značkou ESAB ke zvýšení výkonnosti nejmodernějších řezacích a drážkovacích elektrod v tomto průmyslovém odvětví. ESAB stahuje elektrody OK Carbona nahrazuje je prémiovou řadou uhlíkových elektrod Arcair pro obloukové drážkování se vzduchem.

Arcair

Výhody Arcair
Arcair vyvinul proces používání uhlíkového oblouku se vzduchem v roce 1949 a na trhu i nadále udává tón se svými zlepšovacími řešeními. Uhlíkové elektrody Arcair byly specificky navrženy pro práci s uhlíkovým obloukem a vzduchem. Obsahují přesně stanovenou směs uhlíku a grafitu, která přináší jedinečné výsledky. S elektrodami Arcair pro drážkování uhlíkovým obloukem se vzduchem si můžete být jisti:

•Vynikající stabilitou oblouku
•Nejvyšší mírou odstraněného kovu (měřeno hmotností
odstraněného kovu na délkovou jednotku spotřebovaného
uhlíku)
•Minimálním tepelným zatížením
•Stejnoměrným průměrem
•Čistými drážkami či řezy jako u strojového opracování

Arcair elektrody
Větší výběr
Elektrody Arcair pro drážkování uhlíkovým obloukem se vzduchem jsou nabízeny ve dvou řadách. Máte tak na výběr z modelů uhlíkových elektrod, které nejlépe vyhoví poměru ceny a výkonu pro konkrétní úkon. Můžete si vybrat:

Professional: Prémiová uhlíková elektroda odstraňující maximální množství kovu na daný průměr.

CutSkill®: Univerzální elektroda za nižší cenu. I tato levnější elektroda má lepší výkon než elektrody vyšší úrovně od konkurenčních značek.

Stahování elektrod OK Carbon
Na skladě zůstává omezené množství uhlíkových elektrod ESAB OK Carbon pro obloukové vzduchové drážkování. Chcete-li získat více informací o současných skladových zásobách, spojte se, prosím, se svým místním zástupcem ESAB nebo zatelefonujte na (+420 494 501 464).

Další informace naleznete zde