ESAB vás ochrání

ESAB ocrana

Poskytujete sobě a svým pracovníkům vhodnou ochranu při práci? Všichni svářeči si musí být jistí, že mají správná odsávací a respirační zařízení splňující nejnovější předpisy a že jsou řádně chráněni.

ESAB ochrana

ESAB nabízí sortiment prvotřídních OOP v tomto průmyslovém odvětví a zařízení na odsávání výparů určené k ochraně nejdůležitější části vaší svařovací sestavy: svářeče.

Respirační jednotka ESAB Air PAPR
Respirační jednotka ESAB PAPR (Powered Air Purifying Respirator – poháněná filtrační jednotka) nabízí v kombinaci se svařovacími kuklami ESAB solidní ochranu před výpary a prachem ze svařování, drážkování a broušení. Je kompatibilní s kuklami Warrior Tech Air, Sentinel A50 Air, G50 Air, G40 Air, G30 Air a F20 Air. Více informací je zde.

esab papr

Přenosný odsávač zplodin CARRYVAC 2
Carryvac 2 P150/P150 AST jsou dvě malé, lehké, přenosné odsávací jednotky určené k nošení na pracoviště. Jednotky Carryvac 2 jsou připojené ke svařovacímu hořáku nebo odsávací trysce a odsávají výpary přímo u zdroje. Více informací je tady.

Carryvac 2

Vozík ORIGO™ VAC
Vozíky Origo Vac jsou pohyblivé jednotky k odsávání výparů u lehkého a středního svařování a odsávacích aplikací. Při svařování poskytují svářečům zdravé, bezpečné a funkční prostředí. Tyto snadno použitelné přenosné jednotky jsou k dispozici ve dvou variantách, se světlem nebo bez něj. Podrobnosti jsou tady.

ORIGO vac

Zdroj zprávy: ESAB Vamberk