FANUC online semináře- snažíme se udržet vaše podnikání v chodu

​Situace v České republice a potažmo v celém světě je ochromena působením viru SARS-CoV-2. Všichni jsme se tomu museli nějak přizpůsobit a FANUC se od počátku snaží nějakým způsobem vyjít vstříc svým zákazníkům.

Nejen, že je FANUC servis stále schopen poskytovat své služby, ale myslíme na naše obchodní partnery i jinak a již druhý týden pořádáme řadu online robotických seminářů, ke kterým se tento týden připojily i online školicí workshopy, které si kladou za cíl připravit účastníky na plnohodnotná FANUC školení, čili se snaží sjednotit znalostní bázi účastníků na jednotnou úroveň, aby následná školení mohla proběhnout na mnohem kvalitnější úrovni díky tomu, že všichni účastníci budou mít stejnou startovní čáru. Po Velikonocích je pak v plánu doplnit tyto již běžící online semináře o semináře z oblasti vstřikování plastů a představit elektrický vstřikovací lis ROBOSHOT se všemi jeho výhodami.

Toto naše úsilí nese samozřejmě i výsledky, které nás těší. Minulý týden se nám v rámci robotických online seminářů podařilo zaujmout přes 200 účastníků z více než 70 společností. Tento týden budou tato čísla dost obdobná a jsme rádi, že tímto způsobem můžeme přispět k fungování našich zákazníků, i když se s nimi nemůžeme setkat osobně. Současně doufáme, že toto naše úsilí bude i nadále připadat užitečné i našim zákazníkům a společně budeme přispívat k rozšiřování automatizace v České republice.

Níže najdete informace o již běžících či připravovaných seminářích a pokud Vás nějaké zaujmou, tak prosím neváhejte a přihlaste se na uvedených e-mailových adresách.

ROBOTICKÉ WEBINÁŘE

ROBOSHOT WEBINÁŘE

CNC ŠKOLÍCÍ WORKSHOPY

ROBOTICKÉ ŠKOLICÍ WORKSHOPY

Více na www.fanuc.cz

Další články na podobné téma:
Kolaborativní robot FANUC CRX vstupuje na evropskou scénu
FANUC dodá BMW 3.500 robotů
FANUC: Duté rameno pro maximální produktivitu
Český debut pro FANUC FIELD system