FANUC představí na rekordní ploše celé své produktové portfolio na MSV 2022

Fanuc

FANUC Czech s.r.o. se zabývá prodejem, technickou podporou, servisem a školením průmyslových robotů, CNC řídicích systémů, plnohodnotných obráběcích center ROBODRILL, drátořezů ROBOCUT a plně elektronických vstřikovacích lisů ROBOSHOT japonské značky FANUC. Všechny produkty FANUC jsou kompletně vyvíjeny a vyráběny v Japonsku.

Fanuc na MSV 2021

Expozice Fanuc na MSV 2021

Letošní účast FANUCu na Mezinárodním strojírenském veletrhu bude přelomová z pohledu velikosti expozice a samotné produktové prezentace. Dosavadní největší prezentační plocha FANUCu byla 150 m2 v loňském roce. Letos se FANUC představí na rekordních skoro 400 m2, kde představí celé své produktové portfolio. Největší zastoupení budou mít v současností populární průmyslové a kolaborativní roboty, kdy zde bude představena kompletní řada lehkých kolaborativních robotů CRX, včetně letošních novinek CRX-5iA, CRX-20iA/L a CRX-25iA.

Fotogalerie z expozice Fanuc na MSV 2021

Dále zde bude minimálně 6 různých robotických aplikací, a to ať už samostatně či např. v kombinaci s CNC obráběcími centry FANUC ROBODRILL. Pro každou z aplikací máme vyhrazeno 25 m2 výstavní plochy. A samozřejmě nesmíme zapomenout na plastikáře, které určitě zaujmou novinky v oblasti elektrických vstřikovacích lisů ROBOSHOT či výrobce strojů, které pro změnu potěší novinky v oblasti CNC řídicích systémů a pohonů. FANUC tak v pavilonu P připravuje 400 m2 zábavy z oblasti průmyslové automatizace, a proto by byla škoda tuto expozici minout.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.