Firma KUKA představuje budoucnost inteligentní výroby

Heslo „iintelligence 4.0_beyond automation“: Tento nový slogan společnosti KUKA vystihuje vývoj Průmyslu 4.0 v uplynulých letech. Během této doby položila firma KUKA základ inteligentní, síťově propojené výroby, a to nadmíru úspěšně, jak mezitím prokázal soulad reálného a digitálního světa v mnoha podnicích.

V tomto roce vstupuje firma KUKA do další etapy inteligentní výroby, kterou označujeme jako „industrial intelligence 4.0“ (zkráceně „iintelligence 4.0“). Základ pro to tvoří zkušenosti firmy KUKA s automatizací, které se obohacují o nové technologie pro umělou inteligenci, “deep learning” nebo “Big Cloud Analytics” („_beyond automation“). Zdvojené „ii“ ve sloganu neodkazuje jen na našeho spolupracujícího robota LBR iiwa, ale tvoří také pojítko s pojmy „IIoT“ („Industrial Internet of Things“).

KUKA

„V tomto roce učiníme vstupem do fáze „iintelligence 4.0_beyond automation“ další velký krok. Těším se, že Vás budu moci v dubnu přivítat u našeho stánku a seznámit Vás s problematikou Cobotů, inteligentních strojů, logistiky, cloudu a konektivity.“

Wilfried Eberhardt, Chief Marketing Officer, KUKA AG

Zdroj zprávy a další informace o účasti firmy Kuka na Hannover Messe 2018 naleznete zde.