GLOBAL Lite je atraktivní řešení pro automatizovanou kontrolu od společnosti Hexagon

global lite

Investice do metrologického vybavení může být nutností pro malé a střední podniky, které musejí vyhovět poptávce zákazníků. Výrobci, kteří uvažují o nákupu souřadnicového měřicího stroje nebo o navýšení kapacity v současném procesu kontroly kvality, mají nyní k dispozci ideální řešení. Je jím Global Lite, poskytující přesnost a spolehlivost a plní všechny základní požadavky na výrobu. Je to nákladově efektivní zařízení přizpůsobitelné pro automatizovanou rozměrovou kontrolu.

Global Lite nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu. Díky jednoduché konfiguraci a uživatelskému rozhraní se snadno používá a je ideální i pro uživatele, kteří mají méně zkušeností s používáním automatizovaných měřicích systémů. Stroj nabízí certifikovanou kvalitu s eliminací možné lidské chyby a pomáhá tak snižovat počet zmetkových dílů. Operátoři mohou pracovat bez fyzické přítomnosti u stroje, zatímco měřicí programy běží automaticky, snižuje se tak doba cyklu měření a zároveň náklady na pracovní sílu. Stroj poskytuje stabilní a opakovatelné výsledky.

Global lite

Zvyšuje konkurenceschopnost podniku
GLOBAL Lite je ideálním řešením pro výrobce usilující o zvýšení konkurenceschopnosti zavedením automatizovaného měření, i při omezených rozpočtových požadavcích. Díky ultra pevnému rámu, optimálnímu poměru tuhosti a hmotnosti a malým rozměrům zaručuje spolehlivý výkon. Je nadále kompatibilní s celou řadou sond a snímacích hlav. Uživatelé tak mohou flexibilně vybrat nejlepší nástroj pro konkrétní aplikaci. Stroj nabízí několik inovativních prvků.

Inovativní prvky Global Lite
hexagon global lite tab

Nakonfigurujte si Global Lite přesně podle Vašich potřeb
Vyzkoušejte online konfigurátor, ve kterém si v několika jednoduchých krocích namodelujete přesně takový systém, který bude vyhovovat Vašim požadavkům a potřebám.

hexagon global lite

Hexagon logoDivize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a tvarů výrobků a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Naše řešení nachází uplatnění v celé řadě oblastí: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělská technika, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších. Součástí portfolia je i kompletní nabídka sond a jejich příslušenství pro měření v obráběcích strojích. Více informací na hexagonmi.com.

Pro více informací o těchto produktech kontaktujte obchodní zastoupení Hexagon Manufacturing Intelligence v ČR a SR:

Obchodní oddělení Praha
Jana Tvarohová
E-mail: jana.tvarohova@hexagon.com
Tel.: +420 272 680 830
Mobil: +420 727 983 625

Články na podobné téma:
Společnost Hexagon rozšířila v ČR a SR sortiment o kompletní nabídku příslušenství pro měření v obráběcích strojích
Hexagon: Měřicí ramena Absolute Arm vylepšují procesy kontroly kvality a zvyšují produktivitu
Hexagon uvádí inovativní řešení pro 3D měření a autonomní budoucnost
R.D.I. předvádí průmyslové měřící skenery HEXAGON