Hexagon zve na webinář o bezdotekové inspekci velkoobjemových dílů

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon, přední světový výrobce a dodavatel 3D měřicích technologií, vás zve na webinář o bezdotekové inspekci velkoobjemových dílů.

První laser tracker s funkcí přímého skenování, Leica Absolute Tracker ATS600, v kombinaci se zachovanou funkcí tradičního měření reflektorem, umožňuje aplikovat nový přístup měření velkoobjemových dílů.

Součástí webináře bude ukázka systému v exteriéru a následné představení jeho funkcí, které vytvářejí zcela novou úroveň efektivity a uživatelského komfortu v průběhu měření.

hexagon

Bezprostředně v závěru vysílání zodpovíme Vaše dotazy, které v průběhu vysílání budete moci pokládat.

Pro koho je webinář určen?
Webinář je určen všem, kteří řeší rozměrovou kontrolu velkoobjemových aplikací.

Proč byste se měli zúčastnit?
Dozvíte se mnoho cenných informací, jak procesy měření velkoobjemových dílů efektivně vylepšit a jak dosáhnout těch nejlepších výsledků měření. V podobě Leica Absolute Trackeru ATS600 uvidíte novou a bezkonkurenční technologii, jak toho dosáhnout. toho dosáhnout.

hexagon

Webinář bude probíhat ve středu 24. března 2021 od 14 hodin.
Délka: 45 minut.
Webinář je zcela zdarma.

Neváhejte a registrujte se ještě dnes. Registrovat se můžete ZDE.


Hexagon logoDivize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a tvarů výrobků a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Naše řešení nachází uplatnění v celé řadě oblastí: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělská technika, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších. Součástí portfolia je i kompletní nabídka sond a jejich příslušenství pro měření v obráběcích strojích. Více informací na hexagonmi.com.

Pro více informací o těchto produktech kontaktujte obchodní zastoupení Hexagon Manufacturing Intelligence v ČR a SR:

Obchodní oddělení Praha
Jana Tvarohová
E-mail: jana.tvarohova@hexagon.com
Tel.: +420 272 680 830
Mobil: +420 727 983 625