Hledáte kvalifikované pracovníky?

Forjobs

Nedostatek kvalifikovaných pracovníků trápí mnoho českých firem. V technických profesích je situace obzvláště tíživá. Najít zkušené frézaře, svářeče, programátory robotů a CNC strojů, technology, konstruktéry a další odborníky je stéle obtížnější. Z jedné strany se českému průmyslu daří a z druhé je další rozvoj firem podmíněn rozšiřováním kapacit, které se neobejdou bez zajištění potřebného počtu kvalitních pracovníků.

Řešení nabízí FOR JOBS 2018
V rámci veletrhu FOR INDUSTRY (15. – 18.5.2018) proběhne dvoudenní (15. – 16.5.2018) akce zaměřená na nabídku pracovních pozic v průmyslových oborech pod názvem FOR JOBS.

Tato doprovodná akce veletrhu FOR INDUSTRY vznikla s ohledem na současnou situaci na trhu práce a nedostatek kvalifikovaných pracovních sil v technických oborech. FOR JOBS má za cíl propojit nabídku volných pracovních míst v technických oborech s cílovou skupinou odborných návštěvníků veletrhu, ale hlavně i se studenty SŠ a VŠ.

for jobs 2018

Akce FOR JOBS bude probíhat v samostatné hale v těsné blízkosti veletrhu FOR INDUSTRY. Součástí haly bude přednáškový sál s kapacitou 40 osob, kde chystáme bohatý doprovodný program v podobě přednášek a prezentací. Společnosti se mohou zapojit do doprovodného programu a oslovit tak sami návštěvníky akce FOR JOBS. Studentům se organizátor hodlá věnovat tak, aby čas strávený na veletrhu FOR JOBS a FOR INDUSTRY byl pro ně přínosem.

V rámci FOR INDUSTRY bude probíhat prezentace studentských projektů SŠ a VŠ. Všechny projekty budou zařazeny do soutěže GRAND PRIX Junior, kde odborná porota vybere nejzajímavější exponáty či technologie, které budou vyhlášeny a oceněny na galavečeru veletrhu FOR INDUSTRY 16.5.2018.

Partnery akce jsou: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Úřad práce ČR, Elektrotechnická asociace České republiky, Hospodářská komora ČR, Svaz průmyslu a dopravy ČR.

loga partnerů

Záštitu nad touto akci udělil ministr práce a sociálních věcí , Elektrotechnická asociace České republiky a rektor ČVUT prof. Ing. Petr Konvalinka, CSc., FEng.

svařování

Potřebujete nové pracovníky?
Zajistěte si vlastní stánek na FOR JOBS 2018 a nabídněte pracovní pozice ve vaší firmě. Je to osvědčený a efektivní způsob, jak účinně oslovit cílovou skupinu a získat osobní kontakty na nové spolupracovníky. Podrobné informace získáte na stránkách www.forjobs.cz. Přihláška pro Vaši firmu je připravena zde.