IAI – Israel Aerospace Industries představí špičková vzdušná i pozemní obranná řešení

Israel Aerospace Industries (IAI) je přední světovou společností působící v oblasti letectví a obrany, která inovuje a dodává nejmodernější technologie v oblasti kosmické, letecké, pozemní, námořní, kybernetické a vnitrostátní bezpečnosti pro obranné instituce i komerční trhy.

I

IAI heron 1

AI spojuje inovativního ducha „Start-up Nation“ s desítkami let zkušeností získaných v terénu a poskytuje zákazníkům řešení šitá na míru pro jedinečné výzvy, se kterými se potýkají – satelity, bezpilotní letouny, rakety, zpravodajská řešení, zbraňové systémy, systémy protivzdušné obrany, robotické systémy, radary, komerční trysková letadla, letištní stavby a další. Společnost IAI, založená v roce 1953, je jedním z největších izraelských technologických zaměstnavatelů s kancelářemi a výzkumnými a vývojovými centry v Izraeli.

mmr elm 2084

Na veletrhu IDET představí IAI řadu špičkových vzdušných i pozemních obranných řešení, produktů pro vnitřní bezpečnost a kybernetické aplikace včetně taktických a bezpilotních vzdušných systémů MALE, systémů pro zjišťování situace v pozemních silách, schopnosti blokování munice, a radarů MMR.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.