InfoTherma 2019 již příští týden v Ostravě

infoterma

26. ročník úspěšného veletrhu InfoTherma proběhne od 21. do 24. ledna 2019, a to na ostravském výstavišti Černá louka. Veletrh je zaměřen na úspory energií, alternativní zdroje, vytápění a další obory.

 

Jedná se o nejúspěšnější technický veletrh na Ostravsku. Původně byl určen pro B2C segment, resp. pro majitele rodinných domů, bytů a bytových domů a pro drobné stavitele nebo menší firmy. Postupně se ovšem transformoval do veletrhu s větším záběrem, takže dnes nabízí i řešení vhodná pro průmyslové firmy. V portfoliu vystavovatelů tak najdeme i firmy, které se věnují energetice kancelářských budov a výrobních prostor, regulacím a měřidlům, poradenství v oblastech úspor energií, průmyslovým technologiím a tak podobně.

infotherma

Letošní ročník by měl být rekordní. Organizátor veletrhu již ohlásil zaplnění všech výstavních prostor a potvrzuje, že veletrhu se zúčastní 340 vystavovatelů, a to včetně zahraničních.

infotherma

Součástí veletrhu InfoTherma 2019 je rovněž bohatý doprovodný program, který se skládá z řady konferencí, seminářů a přednášek. Tento program bude probíhat během všech dnů veletrhu.

Záštitu nad veletrhem InfoTherma 2019 převzaly tyto státní organizace:
Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky
Ministerstvo životního prostředí České republiky
Hospodářská komora České republiky
Státní fond životního prostředí České republiky

Oficiální stránky veletrhu jsou na www.infotherma.cz