Intec – mezinárodní veletrh obráběcích strojů a automatizace

24.-27. února 2015 se v Lipsku (Německo), tj. nedaleko českých hranic bude konat strojírenský veletrh Intec

Zahájení veletržního roku 2015 je plně ve znamení veletrhu Intec. V únoru přivítá Lipsko mezinárodní branži na nejvýznamnějším setkání kovozpracujícího průmyslu v Německu.

Intec
Ve středu zájmu budou: Inovace ale i osvědčené postupy v celém spektru obráběcí techniky pro zpracování kovů. Aplikovaná automatizační řešení pro strojírenství a výrobu dopravních prostředků rovněž patří do vystavovatelského spektra stejně jako montážní a manipulační technika v průmyslových výrobních procesech.

Motor inovačních procesů
Středobodem nabídky veletrhu Intec jsou obráběcí stroje pro zpracování kovů, počínaje kompletními výrobními linkami přes nástrojářské stroje, nástroje, tvářecí stroje až po speciální a jednoúčelové stroje. Další těžiště nabídky představují individuální řešení v oblasti speciálního strojírenství jakož i průmyslové služby ve výrobním řetězci.

Stále narůstající automatizace všech procesů v průmyslové výrobě se bude stále více odrážet také v jednotlivých vystavovatelských sektorech. S tím koresponduje rovněž nový podtitulek veletrhu:

Mezinárodní veletrh obráběcích strojů a automatizace
Tato veletržní kombinace zajišťuje výraznou synergii. Spojením veletrhu kovozpracujícího průmyslu a mezinárodního subdodavatelského veletrhu se v Lipsku prezentuje kompletní technologický procesní řetězec – počínaje výchozími materiály přes díly, komponenty a moduly až po nástrojové systémy a obráběcí centra.

Profily veletrhů Intec a Z nabízejí vystavovatelům a návštěvníkům mnohonásobnou synergii. Tato efektivní platforma nabízí možnost tvorby strategických partnerství, síťové spolupráce a dodavatelských řetězců, stejně jako příležitosti pro transfer technologií.

Více podrobností na českých stránkách veletrhu Intec-lipsko.cz.