SCHUNK: Inteligentní nástroje urychlují návrh a vyhledávání chapadel

Jaký typ chapadla a jaké velikosti potřebujete pro konkrétní úkol? Inteligentní nástroje od firmy SCHUNK zjednodušují a zrychlují konstrukci manipulačních systémů i výběr pro aktuální potřeby. Stačí jen několik detailů o typu chapadla, o předmětu manipulace a o situaci uchopení, aby mohl specializovaný program vybrat správné moduly z globálně největšího sortimentu standardních uchopovacích komponent.

Společnost SCHUNK je přední specialista v oblasti uchopovacích systémů a upínací techniky. Nyní poskytuje sadu nových nástrojů pro rychlejší a pohodlnější práci s uchopovacími systémy.

schunk

Seznam shody obsahuje vedle odpovídajících typů chapadel i rozsáhlé technické informace, výkresy, obrázky a také podrobnosti o rozsahu a důvodu využití. Inteligentní nástroje umožňují plně využít možnosti vysokého výkonu jednotlivých chapadel SCHUNK a zároveň zabraňují nákladnému předimenzování zvoleného řešení. Kromě toho je proces výpočtu a návrhu výrazně zrychlen. Inteligentní algoritmus programů umožňuje chytrý předběžný výběr komponent, které návrhář systému mohl opomenout nebo primárně nepovažoval za vhodné řešení pro konkrétní aplikaci.

schunk

Úplná dokumentace
V nových programech lze ukládat jak seznam, tak i jednotlivé informace, což znamená úplnou dokumentaci a archivaci návrhu, stejně jako přepočet modifikovaných informací. Data tak mohou být vždy použita i pro navazující projekty. Intuitivní nástroj na bázi HTML zohledňuje zhruba 2 550 chapadel SCHUNK a je vždy aktuální, pokud jde o typy a technické údaje chapadel. To zajišťuje, aby návrhy byly vždy založeny na aktuálních informacích a všech reálně dostupných možnostech. Nástroj je dostupný na stránce www.schunk.com/digitale-services.

Zdroj zprávy: SCHUNK

SCHUNK