Jak být inovační lídr? MPO zve na seminář Inovační leadership v digitální ekonomice

MPO logo

Ministerstvo průmyslu a obchodu pořádá ve středu 20. listopadu 2019 v pořadí již sedmý seminář k problematice digitální ekonomiky, tentokrát na téma „Inovační leadership v digitální ekonomice“.

leader

Inovace jsou nedílnou součástí života a důležitým hybatelem pokroku. Zcela zásadní jsou pro přežití a úspěch firem, a to nejen velkých, ale zejména malých a středních. Přinášejí zisk, zvyšují hodnotu a znamenají potenciál do budoucna.

Inovacím se bude věnovat i předposlední seminář z cyklu MPO k prioritním tématům digitalizace a inovací. Akce ve spolupráci s inovační agenturou Direct People je již tradičně připravena pro malé a střední podniky a státní zaměstnance. Na semináři chceme účastníky seznámit s efektivními metodami přístupu k inovačnímu procesu a přinést praktický pohled a zkušenosti se zaváděním inovací ve firmách i ve státní správě.

Leadership je nejdůležitějším měřítkem kvality firmy i společnosti
Své příspěvky přednesou nejen zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, DIRECT PEOPLE, Ministerstva práce a sociálních věcí a IMPACT HUB Praha, účast přislíbili rovněž zástupci firem Liftago a ERC TECH.

Akce se koná od 9.00 hodin v budově Ministerstva průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1. Vzhledem k omezené kapacitě sálu prosíme o registraci tady.

Zdroj zprávy: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR