Jak může vysokorychlostní obrábění zvýšit vaši efektivitu?

HSM

Živý videoseminář vám ukáže, jaký dopad může mit zavedení několika osvědčených CAM strategií a metod na ziskovost vaší dílny.

Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit. Stačí se registrovat (ZDARMA) do tzv. webináře a v daném čase (12. června v 20:00 (SEČ) si jen spustit internetový prohlížeč na vašem počítači nebo notebooku. Webinář je živé vysílání přes Internet, takže je v reálném čase (na rozdíl například od již nahraných videí na YouTube apod.) a samozřejmě je může shlédnout i více lidí ve vaší firmě.

V dnešním konkurenčním prostředí globální výroby začíná být zásadní přehodnocení role technologie v rámci zvýšení efektivity obrábění. Při zkoumání hlavních faktorů podporujících vysokorychlostní obrábění v širším pohledu, lze snadno vidět dopad změn technologie na dobu provozu, zvýšenou produktivitu, redukci prostojů a také snížení nákladů.
Koncept velkoobjemového odběru materiálu, hrubování vnořením, 3 až 5 osé morph hrubování a dokončování a i něco tak jednoduchého jako výběr správného přístupu může hrát významnou roli při zvyšování efektivnosti dílny.

a) Co je vysokorychlostní obrábění (HSM)?
b) Faktory přispívající k optimalizaci HSM
c) Význam HSM v dnešním světě obrábění
d) Z čeho se HSM skládá?
e) HSM nástroje, technologie a metody
f) HSM a snížení nákladů

Přednášející: John Sare, Manažer distribuce
John Sare vstoupil do světa obrábění přímo ze střední školy jako manuální obráběč a postupně směřoval k provozu, nastavení a programování CNC obráběcích strojů v leteckém a automobilovém průmyslu a High-Tech aplikací. Po 16 letech v obrábění se jeho kariéra přesunula do prostředí aplikace obráběcích strojů, což ho v důsledku přivedlo k distribuci a podpoře CAD/CAM. John Sare pracoval s řadou nejlepších poskytovatelů CAD/CAM řešení a jeho 11 letá mezinárodní zkušenost s Gibbs and Associates mu poskytla široký rozhled v oboru CNC obrábění, technologií a aplikací.

Možnost registrace a další podrobnosti o akci naleznete ZDE.