Jakým výzvám a příležitostem čelí technologické start-upy?

mpo

Ministerstvo průmyslu a obchodu pořádá ve středu 11. prosince 2019 osmý, závěrečný seminář k digitální ekonomice v letošním roce. Tentokrát na téma podpora a rozvoj technologických start-upů.

start-up

 

Jak vybudovat start-up, přehled o české i světové start-upové scéně, příběhy českých start-upů, kterým se již povedlo prorazit, ale i zkušenosti ze středoškolského prostředí, které na svou příležitost čeká. To a další zajímavosti přinese seminář z cyklu MPO k prioritním tématům digitalizace a inovací.

Seminář, na jehož přípravě se podílí Mezinárodní telekomunikační unie (ITU), nejdůležitější organizace pro telekomunikace a ICT v rámci OSN, která již několik let pořádá celosvětový summit k umělé inteligenci, je určen pro malé a střední podniky a zájemce ze státní správy.

Protože:

…I ČESKÁ REPUBLIKA MŮŽE BÝT „START-UP NATION“…

Své příspěvky přednesou zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, Mezinárodní telekomunikační unie a CzechInvestu, ale účast přislíbili rovněž inkubátory AI Startup Incubator, ESA BIC Prague, PATRIC, Green Light a start-upy Signslate, FN-NANO a Filament ID a studenti z Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy Žďár nad Sázavou.

Akce se koná od 9.00 hodin v budově Ministerstva průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1. Vzhledem k omezené kapacitě sálu prosíme o registraci.