Ještě nemáte plány na rok 2023? Nevadí…

adk

Doufáme, že jste si v klidu a pohodě užili vánoční svátky. Do konce roku zbývá jen pár dní a ten nový už klepe na dveře! Nezapomněli jste na nové formuláře do svého diáře?adk

 

 

Pro jednodušší hledání doporučujeme využít možnosti filtrů dle formátů. Nejste si jistí, jaký formát diáře máte? Naleznete jej buď na každém formuláři vertikálně mezi kroužky nebo podle rozměrů:
A4: 29,5 x 21 cm (ZDE)
A5: 21 x 13 cm (ZDE)
A6: 16 x 10,5 cm (ZDE)
A7: 12,5 x 7,5 cm (ZDE)

 

adk

Pokud papírový diář nemáte, můžete se inspirovat u mnoha manažerů z vedení strojírenských a jiných průmyslových firem, kde české diáře ADK již 30 let mají unikátní pozici. Můžete si vybrat luxusní diáře vyrobené z kvalitní jemné kůže nebo si zvolit některý z designových diářů moderního stylu. Jde o investici, která se vyplatí a také jde o o daňově uznatelný náklad.

Prémiové modely spojují prestižní provedení a vysokou míru funkční variability, která umožňuje efektivní plánování, záznamy z porad a obchodních jednání i zaznamenávání myšlenek a nápadů, cílů, postupů, finančních operací a mnoho dalšího. Systém ADK dokonale odděluje pracovní záležitosti a soukromý život s rodinou a přáteli nebo koníčky a zálibami. Jeho stále rostoucí obliba ukazuje, že dokáže porážet i elektronické plánovací systémy v mobilech a na PC. Nabízí klid na plánování, vyšší míru bezpečnosti, nezávislost na elektrické energii a psychologické výhody spojené s ručním zápisem. Ručně šité diáře ADK působí luxusně a obzvláště příjemně působí dotyk na skvěle zpracovanou kůži, ale jejich největší výhodou je bezkonkurenční praktičnost, barevné a tím i velmi přehledné rozlišení různých oblastí pro plánování a zápisy a široká nabídka snadno dokoupitelných formulářů pro různé potřeby. Přesvědčte se sami a podívejte se na naši nabídku.

 

adk

Děkujeme za Vaší přízeň – moc pro nás znamená. Jen díky Vám můžeme pokračovat v tom, co nás baví už 30 let! Do nového roku Vám přejeme zdraví, spokojenost, pohodu, mnoho osobních i pracovních úspěchů a …
… aby na to, co je skutečně důležité zbylo více času.
Vaše ADK

adk formuláře

Reklamní článek společnosti ADK