Kam zajít na strojírenském veletrhu v Brně

Chcete vědět, v kterém pavilonu jsou nejzajímavější expozice? Nabízíme Vám přehled doporučených firem, které stojí za to navštívit na letošním MSV 2018 v Brně.

Pavilon E
Tradičně zde naleznete firmy, které nabízejí odmašťování, tryskání a další povrchové úpravy, ale také průmyslové značení. Zde můžeme doporučit stánek 004 REKO PRINT nebo stánek 037 Bottling Printing. Zajímavou expozici má i firma DREKOMA pana Ing. Harazíma, která nabízí úpravy vlhkosti vzduchu, což je záležitost s překvapivými výsledky pro různá průmyslová pracoviště, lakovny a další.

Pavilon B
Tento pavilon patří plechotvářecím strojům, řezačkám (laser, vodní paprsek i plazma), ohýbačkám profilů, děrovacím lisům a mnoha dalším sofistikovaným zařízením. Doporučujeme navštívit stánek 024 firmy Lissmac (Vavruška Trade), velkou expozici firmy R.D.I. na stánku 020 nebo stánek 035 firmy DK machinery.

Pavilon A
Zde snad ani nemůžete minou rozsáhlou expozici společnosti MCAE, která nabízí zařízení pro průmyslový 3D tisk.

Pavilon G2
Roboty asi najdete ve více pavilonech, ale tady je jejich “hlavní stan”. Firmy ABB, KUKA, Comau, FANUC, Stäubli, Motoman a další předvedou nejen samostatné novinky, ale také aplikace v oblasti manipulace s materiálem, ve svařování atd.

Pavilon P
Tady je království obráběcích strojů. Na stánku 043 naleznete tradičního českého producenta obráběcích center a dlouhotočných automatů Tajmac-ZPS, na stánku 084 druhou expozici DK machinery.

plánek msv 2018