Konference Výrobní fórum 2019 v Plzni

idc

Další ročník neobyčejné dvoudenní konference IDC Smart Manufacturing, která staví na znalostech a zkušenostech těch nejlepších výrobních ředitelů v oboru. Nenechte si ujít otevřenou zpověď těch, kteří vedou ostatní. Není čas ztrácet čas, čeští výrobci musí být pro trh relevantní a musí být odvážní. Důležité je však umět rozhodnout, které iniciativy jsou skutečně potřebné a přinesou kýžený výsledek.

Výrobní fórum

Konference IDC Smart Manufacturing se koná 11. a 12. listopadu v Plzni, a to v objektu umělecko vzdělávacího centra Moving Station (Koperníkova 574/56, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí).

Více informací o konferenci naleznete tady (odkaz vede na oficiální stránky konference).

Pro koho je konference určená?
Jste-li výrobní ředitel, ředitel divize, inovací, rozvoje, dodavatelského řetězce, produkční, HR ředitel nebo finanční ředitel, je obsah konference, kterou připravujeme ve spolupráci s obsahovou radou vybraných ředitelů, právě pro Vás.

Témata a program konference
Kompletní program si můžete stáhnout zde (PDF soubor).

O společnosti IDC
55 let | 1100 analytiků | 110 zemí
Společnost International Data Corporation (IDC) je přední firmou zabývající se shromažďováním informací na globálním trhu, poskytováním poradenství a pořádáním konferencí v odvětví informačních technologií, telekomunikací a spotřební elektroniky. Prostřednictvím více než 1100 analytiků po celém světě nabízí společnost IDC globální, regionální i místní zkušenosti a přehled technologických a oborových příležitostí a trendů ve více než 110 zemích. Analýzy a poznatky společnosti IDC pomáhají IT specialistům, vrcholným představitelům obchodních organizací i investorské komunitě v přijímání rychlých, informovaných technologických rozhodnutí a v dosahování klíčových obchodních cílů. Společnost IDC, založená v roce 1964, je stoprocentní dceřinou společností skupiny International Data Group (IDG), přední světové společnosti, která poskytuje mediální, datové a marketingové služby. Další informace o společnosti IDC najdete na webu www.idc.com.