Kontakt-Kontrakt 2018 při MSV – efektivní cesta k novým kontaktům!

Kontakt-kontrakt

Již tradiční kooperační B2B platforma Kontakt-Kontrakt proběhne při MSV ve dnech 1. – 2. října 2018. Akci organizuje Regionální hospodářská komora Brno v rámci aktivit sítě Enterprise European Network.

Kontrakt 2018

Sjednejte si schůzky na veletrhu s předstihem
Během dvou dnů můžete absolvovat až 27 předem sjednaných schůzek s potenciálními partnery pro spolupráci.

Každý vystavovatel má pro lepší organizaci času stráveného na veletrhu MSV 2018 jedinečnou příležitost si naplánovat program a sjednat si schůzky s dalšími vystavovateli, návštěvníky i odbornými poradci v předstihu v rámci akce Kontakt-Kontrakt 2018.
Tato jednání máte navíc možnost v případě zájmu vést přímo na vlastním stánku. Princip je velmi jednoduchý: Zaregistrujete se na speciálním webovém portálu zde a vyplníte Váš profil plus nabízený či poptávaný typ spolupráce. Účast na kooperační akci je zdarma.

Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si vyberete potenciální partnery k jednání a výsledek obdržíte v podobě individuálního harmonogramu obchodních schůzek. Seznam již aktuálně zapojených českých a zahraničních firem ZDE. Již dnes si můžete vybrat obchodního partnera a sjednat si schůzku.

kontrakt

Pokud Vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů poznat nové trhy, rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, a to vše s jistotou atraktivních b2b schůzek se žádoucími firmami, podívejte se jak vše funguje?

Během let 2013-2017 se do projektu zapojilo přes 1200 firem, které absolvovaly přes 4500 bilaterálních jednání.

Pokud máte zájem o jednání šitá na míru, tak tato akce propojuje výhody veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu: dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem. Více informací Vám poskytne Jana Šindelková, sindelkova@rhkbrno.cz, +420 532 194 922.

Těšíme se na setkání s Vámi během veletrhu MSV 2018.

Realizační team Kontakt-Kontrakt 2018
Regionální hospodářská komora Brno / Enterprise Europe Network

Podrobnosti a odkaz na registraci naleznete zde.