KR CYBERTECH nano ARC udává tempo v automatizované výrobě

ARC nano Kuka KR Cybertech

V rámci nové generace řady nano KR CYBERTECH představuje společnost KUKA také specialisty na aplikace, jako je svařování s plynem, lepení nebo aplikace tmelů – rodina KR CYBERTECH nano ARC. Ve třídě s nízkým užitečným zatížením poskytují roboti maximální výkon při minimálních nákladech.

KR CYBERTECH nano ARC Produktová řada stanovuje nová měřítka : Nová generace robotů od firmy KUKA je velmi agilní, velmi rychle a dokonce přesnější při cestování po železnici , než jeho předchůdce. Vyvinutá KUKA Hollow-Wrist-Hand – 50milimetrová dutá ruka – snižuje pohyb základní osy a zajišťuje krátké doby cyklu s maximální přesností pohybu. Nové roboty s dutým zápěstím od společnosti KUKA nabízejí opakovatelnou přesnost 0,04 milimetrů i při vysokých rychlostech . To dělá robot s dutou hřídelí KR CYBERTECH nano ARCOsvědčení odborníci pro aplikace, které vyžadují maximální přesnost a přesnost dráhy – jako je svařování s ochranným plynem a aplikace lepidel nebo tmelů.

KR CYBERTECH nano ARC

Nejnižší úsilí při údržbě ve třídě s nízkým užitečným zatížením
Tato řada se vyznačuje dlouhou životností a nejmenší potřebnou údržbou ve třídě s nízkým užitečným zatížením. U uživatelů jsou celkové náklady na vlastnictví (TCO) sníženy na minimum . To zahrnuje také nízké provozní náklady díky maximální dostupnosti a snížené spotřebě energie ve srovnání s předchůdcem. Kromě technologie pohonu a řízení byly optimalizovány náklady na servis a údržbu. Například jednotlivé osy jsou zcela bezúdržbové a náhradní díly jsou k dispozici až 25 let.

Malá stopa, široká škála možností
Vzhledem k malým nárokům na prostor a různým možnostem montáže jsou roboty s dutou hřídelí vhodné také pro kompaktní buňky, pro složité úkoly a v náročných procesních řetězcích. Inovativní koncept dodávky energie „K-PIPE-ES“ , který zákazníci KUKA již znají z vyšších tříd užitečného zatížení, poskytuje další flexibilitu . Díky samostatnému napájení systému a aplikační kabeláže je integrace do produkčního prostředí ještě jednodušší a zařízení pro dodávku energie je flexibilnější. Do konfigurace lze snadněji přidat další osy a novou generaci polohování.

 

Vítejte v rodině
The KR Cybertech nano série poslední generace zahrnuje, navíc k dutým hřídelem robotů v KR CYBERTECH nano ARC rodiny (ARC-focus) a zápěstí verze (manipulace zaostření, a to i pro železniční aplikace vhodné). S digitálními režimy KUKA.Motion lze pomocí robotů přizpůsobit výkon robotů různým úkolům, s „dynamickým režimem“ pro ještě větší dynamiku se zkrácenými dobami cyklů. „ Path Mode“ je u robotů s dutou hřídelí dokonce standardem , spolu s takzvaným absolutně přesným měřením pro dráhu dráhy optimalizovanou aplikací. Obě možnosti jsou k dispozici také pro ruční ruční roboty.

KR CYBERTECH nano

Vysoká přesnost dráhy: nejlepší výsledky hned od začátku
„Sérii jsme vyvinuli speciálně pro nejnovější generaci řízení KR C5 od společnosti KUKA, která plně využívá potenciál našeho nového celkového systému,“ říká Markus Hollfelder-Asam, manažer portfolia ve společnosti KUKA. „Integrace KR CYBERTECH nano je pro společnosti velmi snadná díky jednotným montážním plochám příslušenství a identickému půdorysu předchůdce .“

Produktová řada také boduje se standardní ochranou proti prachu a vodě podle IP 54 pro roboty s dutou hřídelí a dokonce IP 65/67 (základní osa / osa zápěstí) pro ruční ruční roboty.

“Bez ohledu na úkoly, pro které používáte nejnovější generaci KR CYBERTECH nano ARC, přináší nejlepší výsledky hned od začátku a lze jej optimálně přizpůsobit pomocí flexibilních režimů KUKA.Motion.” Markus Hollfelder-Asam, manažer portfolia ve společnosti KUKA.

 

Zdroj zprávy: KUKA