KUKA podporuje hackerskou výzvu pro školáky

kuka robot CVUT Praha

„White Hats for Future“ je název hackerské výzvy pro školáky, na kterou vás Augsburg University of Applied Sciences virtuálně zve od 8. do 15. února 2022. „White Hackeři“ jsou bezpečnostní profesionálové s dobrými úmysly. Hledají bezpečnostní mezery a informují o nich firmy. S jejich odbornými znalostmi lze ochranu systémů a produktů neustále zlepšovat . Společnost KUKA podporuje Hacking Challenge jako hlavní sponzor.

„Bezpečnost IT má pro společnost KUKA zásadní význam. Protože pouze se silným zaměřením na toto bude zabezpečená digitalizace průmyslu úspěšná. Podporujeme toto téma, aby si mladí lidé uvědomili důležitost IT bezpečnosti ,“ říká Thomas Franke, vedoucí informační bezpečnosti a ochrany dat ve společnosti KUKA.

kuka

Hacking Challenge Augsburg University of Applied Sciences
Žáci si mohou zdokonalit svůj smysl pro bezpečnost IT pomocí hackerské výzvy na Augsburg University of Applied Sciences . Vzrušující úkoly je třeba vyřešit do týdne – od úterý 8. února 2022 ve 14:00 do úterý 15. února 2022 ve 14:00. Ať už jste začátečník nebo expert – pro každého je tu něco. Na stupních vítězů se stane osoba s nejvyšším počtem bodů. Slavnostní předání cen proběhne virtuálně 16. února 2022 v 16:00. Registrace do výzvy je možná od 8. února 14:00 na webu Augsburg University of Applied Sciences.

Zdroj zprávy: KUKA