KVADOS GROUP opět získává cenu Pozoruhodný produkt roku 2024, tentokrát pro revoluční myFABER 4D Shuttle

kvados oceněšní myFABER 4D Shuttle

Společnost KVADOS GROUP má tu čest oznámit, že náš inovační produkt myFABER 4D Shuttle byl oceněn redakcí BusinessIT cenou Pozoruhodný produkt roku 2024 v kategorii Chytrá řešení. Tento významný úspěch přichází již podruhé za sebou, a tím potvrzujeme naše líderství v oblasti robotických a automatizačních inovací v logistice.

Ocenění myFABER 4D Shuttle je důkazem našeho neustálého úsilí o zlepšování a optimalizaci intralogistických procesů. Naše technologie nabízí jedinečné řešení automatizace pro skladování a manipulaci s paletami, které zvyšuje efektivitu a přesnost operací. Díky myFABER 4D Shuttle mohou naši zákazníci dosáhnout výrazného zlepšení svých provozních procesů, získat zásadní konkurenční výhodu na trhu pomocí automatizace.myFABER 4D Shuttle

Tímto bychom vás rádi srdečně pozvali na speciální událost, kde budete mít příležitost vidět naši technologii myFABER 4D Shuttle v akci.

Přijďte se přesvědčit o jejích výhodách osobně do našeho Showroomu logistických inovací v Paskově dne 24. září 2024. Na této události vám naši odborníci poskytnou podrobný komentář a odpoví na všechny vaše dotazy.

Pro registraci na tuto výjimečnou událost, navštivte tento odkaz.

Těšíme se na vaši účast a věříme, že naše technologie myFABER 4D Shuttle vám přinese inspiraci a nové možnosti pro vaše podnikání.

Zdroj zprávy: KVADOS
kvados logo