LIBERTY Ostrava pomůže městu s obnovou kulturních zážitků a volnočasových aktivit

liberty

LIBERTY Ostrava podpoří kulturu a další volnočasové aktivity ve svém sousedství zasažené opatřeními proti koronaviru. Během pandemické krize došlo k výpadku příjmů kulturních i jiných volnočasových organizací a projektů. Firma chce ve spolupráci s městem přispět k udržení a rozvoji široké škály aktivit, které Ostrava ještě před pandemií veřejnosti nabízela. Ostravská huť nabídla pomocnou ruku mimo jiné Národnímu divadlu moravskoslezskému, Mezinárodnímu hudebnímu festivalu Leoše Janáčka nebo ostravské zoo.

LIBERTY Ostrava dlouhodobě spolupracuje s kulturními organizacemi a přispívá na oblíbené projekty v této sféře. Nyní se firma rozhodla ve spolupráci s městem pro ad hoc pomoc některým projektům a organizacím, které tvrdě zasáhla koronavirová krize.

liberty ostrava koncert

Foto: Liberty Ostrava

„Uvědomujeme si, jak moc události posledních měsíců ovlivnily kvalitu našeho života. Proto chceme Ostravě pomoci co nejdříve obnovit významné volnočasové projekty do té podoby, jak jsme je znali před krizí. Jsme rádi, že se v tomto úsilí můžeme spojit s městem a doufáme, že naše podpora pomůže vše rozhýbat správným směrem,“ uvedla Barbora Černá Dvořáková, která má v LIBERTY Ostrava na starosti společenskou odpovědnost.

„Je skvělé, když vidíme, že i v těchto nelehkých dobách jsou v našem regionu firmy, které nabízejí pomocnou ruku ostravské kultuře i dalším oblastem. Pro ostravské festivaly a organizátory vůbec to byl velmi těžký rok. O to víc si vážíme podobné pomoci a jsme rádi, že je v našem regionu řada firem, které ukazují tímto praktickým a potřebným způsobem svou sounáležitost s Ostravou,“ řekl Tomáš Macura, primátor statutárního města Ostravy.

Zdroj zprávy: Liberty Ostrava
Liberty Ostrava