Libuše Jurečková se stala od 1. ledna CFO Škoda Group

Libuše Jurečková

Od 1. ledna 2023 usedla na pozici Chief Financial Officer (CFO) Škoda Group Libuše Jurečková (59), manažerka s více než 25 lety zkušeností na vedoucích pozicích zejména v oblasti financí. Ve Škoda Group má na starosti řízení finančních činností skupin a je zodpovědná za finanční plánování a sledování finančních toků a jejich kontrolu.

Libuše Jurečková

 

“Jsem rád, že mohu přivítat Libuši Jurečkovou ve Škoda Group. Přináší znalosti z mezinárodního prostředí, skupiny zejména praxe s finančním plánováním a reportováním. Jako velmi zkušená manažerka se silnou orientací ve finančních záležitostech skupiny přispěje k definování budoucnosti a její úspěšné transformace.” Didier Pfleger, generální ředitel Škoda Group

 

adk

Libuše Jurečková vystudovala ekonomii a finance na Vysoké škole Báňské v Ostravě. Od roku 2004 působila 14 let ve vedoucích pozicích v oblasti financí ve společnosti ABB, a to jak v rámci České republiky, tak v zahraničí. Následně strávila rok na pozici Group Controller ve společnosti Quant Service a poté působila i jako finanční ředitelka pro nefiremní zákazníky ve Vodafone. V poslední řadě zastávala čtyři a půl roku roku pozici Group Financial Officer ve skupině ČEZ v Rumunsku.

Zdroj zprávy: ŠKODA Group a.s.
Škoda Transportation